Już 3 czerwca wernisaż RAFAŁ LIPSKI – WEWNĘTRZNE OBRAZY
0
(0)

Rafał Lipski specjalizował się w fotografii wnętrz i architektury, chociaż doskonale odnajdywał się także w fotoreportażu i innych gatunkach. Przez wiele lat współpracował z najlepszymi polskimi czasopismami i portalami wnętrzarskimi, takimi jak: Weranda, Elle Decoration, Dom & Wnętrze, Dobre Wnętrze czy Czas na wnętrze. Ceniony przez architektów, stylistów, dziennikarzy i grafików za wyjątkowe wyczucie piękna, perfekcyjny warsztat oraz profesjonalizm i pasję. Zarówno w życiu prywatnym, jak i pracy zawodowej był osobą bardzo sumienną i pomocną. Zarażał pozytywną energią. Jako człowiek niezwykle ciepły i serdeczny, gromadził wokół siebie wielu oddanych mu ludzi.

Marzył o wystawie swoich prac w galerii sztuki. Niestety nie zdążył tego zrealizować. Zmarł nagle 15 września 2016 r. (…)

Wernisaż rozpocznie się 3 czerwca 2017 r. o godz. 14.00 w Galerii Letniej Ogród Leonarda da Vinci w Podkowie Leśnej/Owczarni przy ul. Leonarda da Vinci 1.

Spotkanie poprowadzi Szymon Majewski.

 

Wydarzenie to ma nie tylko artystyczny charakter, ale jest także akcją charytatywną. Każdy jego uczestnik udział będzie mógł otrzymać pocztówkę – fotografię Rafała Lipskiego z  numerem konta fundacji, która opiekuje się trójką dzieci artysty:

Fundacja Kultury LIBERTY

  1. Kurpiowska 1/1, 81-554 Gdynia

Nr KRS 0000217180

Nr konta 18 1050 1764 1000 0090 8009 8727  „Bracia Lipscy”

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

  O kontekście designu, czyli Wieczór Architektów z Tomkiem Rygalikiem w 9design

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here