Obrazy pod ścianą
4.3
(3)

Obrazy i plakaty, jako element wyposażenia mieszkania, wracają właśnie do łask. I to w zupełnie nowym stylu. Ważna nie jest jednak treść samego dzieła sztuki, ale miejsce jego spoczynku. Dziś idealnym miejscem na obraz nie jest wbrew pozorom samotna ściana w pokoju, ale podłoga bądź półka. Jak to możliwe?

Dekoracja ścian, czyli trendy miejsce na obraz

Trendy w designie, podobnie jak moda – przemijają i wracają. Czasem pojawiają się też nowe trendy, ciekawe pomysły, które z chęcią podchwytywane są przez architektów wnętrz i projektantów. Jednym z takich nowoczesnych trendów jest stawianie obrazów pod ścianami bądź na półkach. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zrezygnowano z dekorowania ścian wiszącymi obrazami. Jednak oparte o ścianę stanowią ciekawą i oryginalną ozdobę nowoczesnych wnętrz. Taka galeria ustawiona pod ścianą wygląda bardzo artystycznie i frywolnie.

Niewielkie obrazy czy ramki ze zdjęciami zostaną idealnie wyeksponowane, jeżeli oprzesz je o ścianę, postawione na półce.

Niewątpliwą zaletą takiej aranżacji jest nie tylko to, że oparte o ścianę obrazy i grafiki są mocno wyeksponowane. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość zmiany aranżacji nawet kilka razy dziennie bez konieczności użycia gwoździ.

A oto kilka gotowych inspiracji z obrazami w roli głównej. Zapraszamy do naszej galerii.

strandmon_fotel_Ikea_899zl
Pufa, NLS-design, 620 zł

Podoba Ci się ta pufa? W Twoim budżecie nie ma miejsca na ten mebel?
Nie trać głowy!
Już dziś możesz ją kupić dzięki szybkiej pożyczce Vivus!

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Dzieło sztuki za grosze.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here