Przeczytaj dlaczego farba tablicowa będzie idealna do pokoju Twojego dziecka.
5
(1)

Pokoje dziecięce powinny być kolorowe, jasne i przytulne. Dlatego nie bardzo potrafimy sobie wyobrazić, by w pokoju naszej pociechy mogła zgościć czerń. Jest jednak pewien wyjątek… mianowicie farba tablicowa, lub też magnetyczo-tablicowa. W takim kontekście czerń, jako kolor w pokoju dziecięcym nie wydaje się być taka straszna, jak ją malują. Na farbę tablicowo-magnetyczną warto się zdecydować z wielu powodów, które omawiamy poniżej.

Czerń w pokoju dziecięcym

Kolor czarny w pokojach dziecięcych jest coraz bardziej popularny. Doskonale sprawdza sie w kontraście z bielą. Monochromatyczne kolory w pokojach dziecięcych to bardzo popularny sposób na urządzanie nowoczesncyh wnętrz. Czerń można też spotkać w dodatkach, zabawkach lub też właśnie pod postacią farby tablicowej.

Farba tablicowa dla najmłodszych

Farbę tablicową w swoim pokoju docenią szczególnie najmłodsi mieszkańcy naszego domu. Dzieciaczki bardzo lubią rozwijać swoje umiejętności malarskie, a własna tablica w pokoju to spełnienie ich marzeń. Jeżeli dołożymy do tego pudełko kolrowej kredy i mokrą szmatkę możemy zapomnieć o naszych dzieciach na długie godziny.
Farba tablicowo-magnetyczna również może posłużyć do zabawy. Przyklejanie kolorowych magnesów może być niezwykle inspirujące. Jednak ten rodzaj farby sprawdzi się bardziej w pokoju starszych dzieci.

Farba tablicowo-magnetyczna, czyli zapisz i nie zapomnij!

W pokoju młodzieżowym faraba tablicowo-magnetyczna sprawdzi się doskonale zamiast tablicy korkowej. Plusem farby jest to, że możemy nią pomalować dowolny fragment ściany, meble czy nawet drzwi. Dzięki temu nasze nastoletnie pociechy nie zapomną o ważnych sprawdzianach, pracach domowych, będą mogły do niej przyczepiać zdjęcia i inne ważne informacje.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Aranżacja pokoju młodzieżowego

2 KOMENTARZE

  1. pomalowaliśmy skrzydła starej szafy farbą tablicową
    szafa zyskała drugie życie, a córka ma gdzie puścić wodzę fantazji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here