Miękkie panele ścienne Fluffo
0
()

Miękkie, kolorowe panele ścienne zwykle kojarzą się z pokojem dziecięcym. Wykorzystanie tego materiału podczas aranżacji pokoju dla malucha jest nieprzypadkowe. Miękkie ściany we wnętrzach przeznaczonych dla dzieci mogą zmniejszyć ryzyko powstawania urazów podczas szalonych zabaw. Nie oznacza to jednak, że te trójwymiarowe panele nadają się jedynie do tego rodzaju pomieszczeń. Nie masz pomysłu na designerskie ozdobienie ściany w salonie? Szukasz pomysłu na ścianę w sypialni? A może chcesz ciekawie urządzić gabinet lub biuro? Oto garść ciekawych  inspiracji z panelami Fluffo w roli głównej.

Miękkie panele ścienne w salonie

Miękkie panel ścienne doskonale sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecka, ale również w salonie. Wielość kształtów i kolorów daje ogromne możliwości aranżacyjne. Panelami Fluffio można ozdobić jedną ścianę bądź jej fragment. W projektowaniu wzorów na ścianie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. A poniżej kilka ciekawych wzorów, które można z powodzeniem wykorzystać w pokoju dziennym.

Fluffo w sypialni

Nie masz pomysłu na ścianę za łóżkiem? W sypialni Fluffo może spełniać rolę zagłówka. Podobnie jak w salonie, tak i tu miękkie panele ścienne można układać w ciekawe i inspirujące wzory. Niewątpliwą zaletą miękkich paneli ściennych jest ich łatwe dostosowanie do wnętrz w niemal każdym stylu. Szeroka paleta kolorów daje ogromne możliwości jeżeli chodzi o dopasowanie tego rodzaju dodatków do już istniejącej aranżacji.

Dodatkową zaletą tego rozwiązania w sypialni jest także fakt, że panele wyciszają pomieszczenie i absorbują dźwięk. Już jedna ściana pokryta panelami Fluffo powoduje zmianę charakterystyki akustycznej pomieszczenia. Wycisza je, powodując że wnętrze staje się bardziej przytulne.

Udekoruj ściany w swoim biurze za pomocą miękkich paneli ściennych

Właściciele nowoczesnych firm coraz częściej stawiają na niestandardowe rozwiązania. Mowa tutaj nie tylko o biznesie i inwestowaniu, ale też o aranżowaniu przestrzeni biurowej. Miękkie panele Fluffo znalazły swoich wielbicieli również wśród właścicieli nowoczesnych biur. Nic w tym zaskakującego! Pozwalają one bowiem na zaaranżowanie przyjaznej przestrzeni, która będzie zachęcała do kreatywnej pracy.

  Pomysł na ścianę w salonie

Miękkie panele ścienne doskonale sprawdzą się głównie w salach konferencyjnych. Dzięki nim poprawia się akustyka, znika pogłos, gdyż dźwięk nie odbija się od pustych ścian.

Zapraszamy na stronę producenta: www.fluffo.pl i oficjalny profil Fluffo na Facebooku.

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Miękkie panele ścienne, Fluffo, cena  40-60 zł/sztuka

Szukasz ciekawego pomysłu na ścianę w swoim mieszkaniu lub biurze?
W Twoim budżecie nie ma miejsca na ten ekskluzywny produkt?
Spokojnie, na szczęście jest Vivus.pl!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

  1. Rewelacyjna opcja – najchętniej obiłabym takimi panelami cały pokój dziecka do poziomu jego zasięgu ;) i takie ładne, żywe kolorki :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here