Dekoracja stołu na wielkanoc

Wielkanocne ozdoby na stół to nie tylko elegancka zastawa, ale też drobne, tematycznie dopasowane ozdoby. Warto pomyśleć o kupnie wielkanocnych świeczników, figurek czy nawet pięknie zdobionych obrusów i bieżników. Ciekawe propozycje wielkanocnych ozdób przygotowała między innymi firma Home&You. Jak według nich powinna wyglądać dekoracja stołu wielkanocnego?

Zastawa na stół wielkanocny

Dekoracja stołu wielkanocnego powinna bazować na białym świątecznym obrusie. Biel na stole idealnie będzie kontrastować z żółto-zielonymi ozdobami. Najlepszym rozwiązaniem będzie także klasyczna biała zastawa z delikatnym wzorem. W sklepach z dodatkami do wnętrz można też kupić praktyczne kuchenne akcesoria ze świątecznym motywem. Piękne półmiski i misy w kształcie skorupek jajka, solniczki w kształcie zajączków, a także tematyczne dzbanki na herbatę.

 Dekoracja stołu wielkanocnego ozdobami

Wśród popularnych ozdób na stół wielkanocny znajdują się nie tylko obrusy z delikatnym wzorem, ale też kolorowe, tematyczne bieżniki. Stroki wielkanocne, wykonane z gałązek czy wikliny również doskonale będą się nadawać do dekoracji wielkanocnego stołu. Oprócz wianków i stroków, dekoracja stołu na Wielkanoc może bazować także na tematycznych figurkach świątecznych kurczaczków, zajączków czy królików. Często powtarzającym się motywem są również kojarzące się z Wielkanocą jajka.

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here