Nowoczesne lampy szklane - zobacz, gdzie je kupić.

Od wielu lat szkło było podstawowym element składowym oświetlenia. Jednak coraz częściej szkło ustępowało miejsca innym tworzywom jak aluminium, plastik czy nawet metal. Obecnie, po latach fascynacji oprawami wykonanymi z innych materiałów, szkło znów wraca na pierwsze miejsce. Szklane lampy stanowią dziś pierwszoplanową dekorację w eleganckich apartamentach i nowoczesnych mieszkaniach. Dlaczego warto wybierać lampy w szklanej oprawie, a nie te z tworzyw sztucznych? Przede wszystkim dlatego, że atmosfera, którą szklana lampa buduje we wnętrzu jest nie do podrobienia.

Nowoczesne lampy: połączenie szkła i innnych tworzyw

Trudno jednoznacznie stwierdzić, na czym bazują aktualne trendy w oświetleniu. Najpopularniejszym wydaje się być jednak podział na oświetlenie klasyczne i nowoczesne. Nowoczesne lampy to przede wszystkim te, które zaskakują, w inny sposób wykorzystując materiał. Sa także takie, które mają zupełnie inne podejście do samej oprawy. Dobrym przykładem tego lamp nowoczesnych jest połączenie szkła z materiałami naturalnymi lub syntetycznymi. W lampach szklanych aktualna jest propozycja modeli transparentnych, a renesans przeżywają szklane podstawy.

Fenda Mix & Match – szklana lampa od Spotline

W poszukiwaniu ciekawych lamp szklanych warto odwiedzić salony z oświetleniem Spotline. Tam właśnie znajdziemy nowoczesne modele lamp biurkowych, ze szklaną podstawą i designerskim abażurem wykonanym z materiału, bądź stali. Ogromnym plusem tego typu lamp jest fakt, że możemy swobodnie miksować kolory, wzory i tworzywa, wedle upodobania.

Nowoczesne lampy w szklanej oprawie od Spotline
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here