Nowoczesne lampy szklane - zobacz, gdzie je kupić.
5
(1)

Od wielu lat szkło było podstawowym element składowym oświetlenia. Jednak coraz częściej szkło ustępowało miejsca innym tworzywom jak aluminium, plastik czy nawet metal. Obecnie, po latach fascynacji oprawami wykonanymi z innych materiałów, szkło znów wraca na pierwsze miejsce. Szklane lampy stanowią dziś pierwszoplanową dekorację w eleganckich apartamentach i nowoczesnych mieszkaniach. Dlaczego warto wybierać lampy w szklanej oprawie, a nie te z tworzyw sztucznych? Przede wszystkim dlatego, że atmosfera, którą szklana lampa buduje we wnętrzu jest nie do podrobienia.

Nowoczesne lampy: połączenie szkła i innnych tworzyw

Trudno jednoznacznie stwierdzić, na czym bazują aktualne trendy w oświetleniu. Najpopularniejszym wydaje się być jednak podział na oświetlenie klasyczne i nowoczesne. Nowoczesne lampy to przede wszystkim te, które zaskakują, w inny sposób wykorzystując materiał. Sa także takie, które mają zupełnie inne podejście do samej oprawy. Dobrym przykładem tego lamp nowoczesnych jest połączenie szkła z materiałami naturalnymi lub syntetycznymi. W lampach szklanych aktualna jest propozycja modeli transparentnych, a renesans przeżywają szklane podstawy.

Fenda Mix & Match – szklana lampa od Spotline

W poszukiwaniu ciekawych lamp szklanych warto odwiedzić salony z oświetleniem Spotline. Tam właśnie znajdziemy nowoczesne modele lamp biurkowych, ze szklaną podstawą i designerskim abażurem wykonanym z materiału, bądź stali. Ogromnym plusem tego typu lamp jest fakt, że możemy swobodnie miksować kolory, wzory i tworzywa, wedle upodobania.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Aranżacja małego salonu w bloku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here