4.7
(6)

Odświeżenie wyglądu mieszkania wcale nie musi się wiązać z ogromnymi kosztami. Niedużym kosztem można uzyskać naprawdę spektakularny efekt, wystarczy że o pomoc poprosi się profesjonalistę. Siostra właścicielki mieszkania zwróciła się do nas z prośbą o odświeżenie wyglądu mieszkania. Koszty nie mogły być zbyt wysokie, gdyż był to prezent-niespodzianka. Czy metamorfoza się udała?

Mieszkanie przed metamorfozą

Przed metamorfozą mieszkanie nie miało charakteru. Połączenie brązu, beżu i turkusu mimo że dość odważne, paradoksalnie sprawiło, że aranżacja mieszkania była nijaka i bez wyrazu. Zdecydowanie wymagało zmian i profesjonalnej ręki architekta. Metamorfozą objęty został salon i przedpokój, jednak w kuchni również dokonano niewielkiej, ale efektownej zmiany.

Beton, czerwona cegła i siedzisko w przedpokoju

W przedpokoju wita nas już od progu ogromna fototapeta na drzwiach, z wizerunkiem Batmana, ulubionego bohatera właścicielki mieszkania. Dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu przestrzeni znalazło się tu miejsce na szafę wnękową wraz z wygodnym siedziskiem i wieszakami. W salonie wzrok przyciąga piękna czerwona cegła, w towarzystwie betonowych płyt na ścianie telewizyjnej. Takie połączenie – mimo że dość dyskusyjne – doskonale sprawdza się we wnętrzu takim jak mieszkanie naszej inwestorki. Szara sofa i wygodny czerwony fotel zachęcają do odpoczynku w tej strefie relaksu.

W salonie znalzło się również miejsce na niewielki okrągły stolik między salonem a kuchnią. Te dwa pomieszczenia oddziela piękna, wysoka do sufitu biblioteczka. W kuchni zaś nad blatem pojawiły się designerskie płytki z wzorem kamienic. Całości dopełniają ciekawe plakaty.

Zachęcamy też do obejrzenia wideo z metamorfozy mieszkania.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 6

Brak ocen!

  Aranżacja stylowego salonu kosmetycznego

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here