4
5
(1)

Trzy pokolenia w jednym mieszkaniu – trzy skrajnie różne potrzeby i oczekiwania co do wnętrza i jego funkcjonalności. Jak udało się zaspokoić tak różne, czasem wykluczające się pomysły? Przekonajcie się sami. Zapraszamy do obejrzenia naszego wideo z metamorfozy i galerii zdjęć.

Metamorfoza małego mieszkania

Metamorfozą została objęta niewielka część, bo tylko 30 metrów kwadratowych dupoziomowego mieszkania. To właśnie na dole znajduje się część wspólna, gdzie rodzina spotyka się ze sobą i wspólnie spędza czas. Salon z aneksem i łazienka nie zachęcały jednak swoim wyglądem do tego by często spędzać tam czas. Każdy z domowników marzył o zmianach i metamorfozie – jednak każdy z nich marzył też o czymś innym.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Największe zmiany zaszły w kuchni. Staromodne drewniane fronty zamieniono na nowoczesne, białe lakierowane. Zmienił się też odrobinę układ funkcjonalny – zamiast niemodnego już barku powstała na środku mini-wyspa z kuchenką i okapem. Całość ociepla złota mozaika nad czarnym blatem.
W salonie stary kamień w piaskowym odcieniu zamieniono na elegancką białą cegłę. Jasny komplet wypoczynkowy i biała szafka pod telewizorem to jedyne meble w tym wnętrzu. Znalazło się tu nawet miejsce na niewielki, ale klimatyczny biokominek. Złote dodatki ocieplają klimat pokoju dziennego i nawiązują stylem do kuchennej mozaiki. Z kolei czerń w kąciku jadalnianym nawiązuje do koloru schodów i mini-przedpokoju.

W łazience wzrok przyciąga czarno-biała mozaika. Płytki pięknie odbijają światło, dzięki czemu wnętrze wydaje się być optycznie większe, niż jest w rzeczywistości.

Czy metamorfoza spodobała się rodzinie? Zapraszamy do obejrzenia filmiku z metamorfozy mieszkania.

Zobacz 1.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Zagłówek do łóżka. 30 pomysłów na ścianę za łóżkiem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here