zamiatarki-karcher-do-lisci-na-podworko
4
(1)

Zamiatarki do liści

Liście spadające z drzew są największą zmorą naszych ogrodów, a problem ten nie zdarza się tylko jesienią, lecz niemal przez cały rok. Warto zainwestować więc w specjalne urządzenia jakimi są zamiatarki Karcher. Profesjonalne usługi nie muszą być oferowane tylko przez firmy sprzątające, ponieważ sami również możemy zadbać o wydajne i ekonomiczne czyszczenie naszych chodników.

Ręczne zamiatarki świetnie radzą sobie ze zbieraniem liści, żwiru, drobnych gałęzi, kapsli oraz piachu, czyli wszystkiego co każdego dnia znajdujemy na swoim podjeździe, tarasie czy alejkach wokół domu. Zamiatarki zostały stworzone po to, aby ułatwić pielęgnację ogrodu i zredukować czas jaki poświęcamy na sprzątaniu. Te łatwe w użyciu, podręczne maszyny pozwalają na zamiatanie piąć razy szybciej niż tradycyjna miotła. W dodatku nie powodują unoszenia się kurzu, dlatego są przyjazne dla alergików.

Zalety zamiatarek

Urządzenia sprzątające to wydatek jednorazowy, który szybko zwróci nam się chociażby w zdrowiu, ponieważ korzystając z zamiatarki przyjmujemy prostą i prawidłową postawę ciała, bez konieczności pochylania się. Wysokość uchwytu można wyregulować i dopasować do swojego wzrostu, a pod koniec zamiatania możemy złożyć urządzenie tak, by nie zajmowało zbyt wiele miejsca. Tak bez wysiłkowe i komfortowe czyszczenie posesji przeznaczone jest dla wszystkich, bez względu na wielkość ogrodu, ponieważ projekt urządzenia jest bardzo przemyślany, a sposób opróżniania zbiornika bezproblemowy.

Zamiatarki posiadają kilka szczotek osadzonych pod spodem zbiornika i to dzięki nim wszystkie napotkane na drodze liście i inne zanieczyszczenia trafiają do pojemnika. Po bokach najczęściej osadzone są dwie szczotki z długim włosiem, które umożliwiają docieranie do najtrudniejszych miejsc i wszelkich zakamarków na alejkach i podjazdach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here