0
()

Wraz z przybyciem na świat nowego członka rodziny życie wszystkich domowników staje na głowie. Młodzi rodzice stają przed nie lada wyzwaniem, żeby zapewnić nowemu lokatorowi warunki niezbędne do życia. Pierwszą rzeczą o którą należy zadbać jest oczywiście wygospodarowanie miejsca w domu na łóżeczko dla młodego człowieka. W niewielkich mieszkaniach nie zawsze można wygospodarować dodatkowy pokój, ale kącik dla niemowlaka już tak. 

Jak wygospodarować miejsce dla niemowlaka w małym mieszkaniu?

Mieszkanie przed metamorfozą zdecydowało wymagało zmian – i to nie tylko ze względu na nowego lokatora… Remont w domu naszych nowych inwestorów był nieunikniony. Poproszeni o wygospodarowanie miejsca w niewielkim mieszkaniu dla nowego członka rodziny, postanowiliśmy zakwaterować młodego człowieka w sypialni rodziców. Przy okazji odświeżyliśmy nieco wygląd salonu i zrobiliśmy delikatny lifting kuchni i spektakularną metamorfozę łazienki. 

Największą metamorfozę przeszły sypialnia i łazienka. Ta pierwsza została powiększona kosztem tej drugiej. Dzięki temu w nowej sypialni naszych inwestorów znalazło się miejsce na duże łóżko oraz kącik dla maleńkiego lokatora. W sypialni wzrok przyciąga wielkoformatowa, komiksowa fototapeta, która idealnie wpisuje się w klimat tego biało-szarego wnętrza. Białe łóżeczko z szarymi dodatkami wygląda, jakby stało tu od zawsze. W tym wnętrzu udało się również wygospodarować miejsce na szafę i praktyczną komodę.

Na tle czarno-białej, urządzonej w nowoczesnym stylu łazienki wybija się błyszczący, pomarańczowy grzejnik. Duże lustro nad umywalką optycznie powiększa to wnętrze. Zamiast wanny w rogu łazienki pojawiła się duża, wygodna kabina prysznicowa.

Między salonem i kuchnią, zamiast niewielkiej, mało praktycznej wyspy kuchennej pojawiła się witryna. Dzięki temu gospodarze zyskali nowe miesjce do przechowywania. Ściany w salonie zostały odświeżone. Na jednej z nich pojawił się ciekawy wzór z trójkątów wykonanych z szablonu, a naprzeciw biała cegła, pomalowana na odcień mięty. Dzięki odpowiedniemu zaaranżoważniu tej przestrzeni znalazło się tu miejsce na wygodną sofę, kącik jadalniany i miejsce do pracy (które uprezdnio znajdowało się w sypialni inwestorów). Efekt końcowy możecie ocenić sami.

  Jak urządzić loftowe biuro dla agencji reklamowej?

Zachęcamy też do obejrzenia naszego wideo z tej metamorfozy!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

  1. Piękna aranżacja w sypialni. Kącik maluszka cudowny. Też mamy małą sypialnię, nie dysponujemy pokojem dla dziecka, więc to wspaniałe rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here