2.5
(4)

Wyjątkowa dekoracja domu na święta to jedna z bożonarodzeniowych tradycji. Jak co roku chcemy zachwycić naszych bliskich pięknymi aranżacjami, w stylu w jakim sobie wymarzyliśmy. W tym roku warto zwrócić uwagę szczególnie na kolekcję świąteczną od AlmiDecor.

Ubierz choinkę z AlmiDecor

Szklane bombki z wyjątkowymi wzorami

Najważniejszą ozdobą domu na Boże Narodzenie jest oczywiście choinka. Nic więc dziwnego, że chcemy, żeby wyglądała wyjątkowo. Na żywej choince najpiękniej wyglądają oczywiście klasyczne szklane bombki, ale nie proste, a te w wyjątkowych wzorach i kolorach. W ofercie AlmiDecor znajdziemy szklane bombki z ozdobnymi brokatowymi wzorami, z bajkowymi motywami, bombki z perełkami czy w te kształcie medalionów.

Nowoczesne figurki nie tylko na choinkę

Obok bombek na choince mogą zawisnąć również efektownie wygladające zawieszki. AlmiDecor oferuje dodatki na choinkę w kształcie baśniowych postaci, jak wróżki, anioły czy Mikołaje. Te unikatowe, ręcznie zdobione dekoracje, idealnie prezentują się na choince w towarzystwie bombek i migoczących światełek. Niewielkich rozmiarów figurki przedstawiające anioły z piórami, mikołaje, wróżki i ptaszki to również przepiękne elementy dekoracyjne do zawieszania w całym domu.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 2.5 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Wybierz kolor okien do swojego domu! Poznaj dostępne opcje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here