MG_6897
5
(1)

Agencja keratywna powinna mieć również kreatywne miejsce do pracy. Wiadomo, że doskonałe pomysły przychodza nam do głowy jedynie, gdy jesteśmy zrelaksowani i gdy otaczają nas piękne przedmioty. Szef jednej z warszawskich agencji reklamowych poprosił nas o pomoc w urządzeniu właśnie takiego kreatywnego miejsca dla swoich pracowników. Zobacz, jak udało nam się zaaranżować loftowe biuro.

Loftowe biuro do kreatywnej pracy

W marketingu, podobnie jak przy aranżacji wnętrz, liczą się jedynie doskonałe pomysły. Pracownicy agencji reklamowej powinni więc, podobnie jak architekci, przebywać w odpowiednich warunkach, które umożliwią im kreatywną pracę. Takie właśnie warunki zaprojektowaliśmy dla pracowników jednej z warszawskich agencji reklamowych. Jak udało nam się osiągnąć sukces?

Strefy relaksu w kreatywnym biurze

Najważniejszym elementem urządzanego przez nas biura są miejsca do odpoczynku i wyciszenia. Pokój z wygodnymi poduchami i miękkimi, wygłuszającymi panelami na ścianie, sprzyja relaksowi. Dodatkowy pokój- mini salka konferencyjna, z wygodnymi fotelami równiez może służyć jako miejsce do odpoczynku czy też prywatnych rozmów. Kolejny pokój z wygodnymi kanapami i ścianą obitą drewnianymi kubikami może służyć również do krótkich, regenerujących drzemek w trakcie godzin pracy.

Każdy pracownik może z tych miejsc korzystać w zasadzie bez ograniczeń.

Zieleń w loftowym wnętrzu

Powszechnie wiadomo, że nic tak nie uspokaja jak zieleń. W naszym biurze jest ona głównym bohaterem. Zielone pnącze wita nas już na samym wejściu. Motyw ten został wprowadzony, aby przełamać nieco chłód loftowego stylu naszego biura. Zieleń pojawia się również w jednej z sal konferencyjnych, jako tapeta z motywem lasu.

Całość aranżacji zdecydowanie wycisza i sprzyja kreatywnej pracy. Zobacz, jak z zimnego loftowego biura zbudowaliśmy idealne miejsce dla pracowników agencji marketingowej. Zapraszamy do naszej galerii  i na film (wideo pod galerią).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here