1112
5
(1)

Salony kosmetyczne cieszą się ostatnio dużą popularnością. Relaks na najwyższym poziomie – o tym marzy każdy z nas. Sprzyjające warunki do takiego odprężenia to nie tylko same zabiegi, ale także otoczenie – muzyka lub błoga cisza oraz odpowiednio zaaranżowane wnętrze. Wie o tym dokładnie nasza znajoma – właścicielka jednego z salonów kosmetycznych w Warszawie, która urządzając swój nowy lokal poprosiła nas o pomoc. Zobaczcie, jaki był wynik tej metamorfozy.

4 gabinety – cztery różne style wykończenia

Już od wejścia salon sprawia wrażenie miejsca eleganckiego i sterylnego. Szara kanapa w części wejściowej i elegancki biały kominek przełamują chłód tego pomieszczenia. Z pomieszczenia głównego, z prostą, elegancką recepcją, stworzoną tylko z prostego białego stołu i krzesła przezroczystego krzesła, przechodzi się dalej do 4 gabinetów. Wszystkie cztery urządzone są w czterech różnych stylach.

Makijaż w otoczeniu pięknego wnętrza

W gabinecie do manicure i pedicure znajdują się profesjonale sprzęty do wykonywania zabiegów. Ścianę zdobi z kolei biała cegła, a witrynka, przez którą widać zarówno hol, recepcję, jak i to co jest na zewnątrz, doskonale doświetla pomieszczenie.

Szarości, które nadają eleganckiego wykończenia

Gabinet do wykonywania zabiegów na ciało znajdują się eleganckie szare pasy. Dzięki nim pomieszczenie wydaje się optycznie nieco większe. Stylem nawiązuje do reszty wnętrz w tym salonie, ale z drugiej strony sprawia, że wnętrze jest niepowtarzalne.

Wnętrze gabinetu do wykonywania zabiegów na twarz to jasny gabinet, który sprawia wrażenie czystości, sterylności ale też – panującej w całym salonie – elegancji i prostoty.

W ostatnim z gabinetów wykonywane są masaże. Drewno na ścianach i podłodze ociepla to wnętrze. Ponadto taka bliskość natury pozwala na wyciszenie i relaks, a prysznic podświetlany kolorowym światłem led doskonale oddaje charakter salonu spa.

  Mozaika w łazience - jak ją ułożyć?

Zobaczcie nasze wideo, czyli jak urządziliśmy salon kosmetyczny. Zapraszamy też do galerii.

 

Pokrewna tematyka to kosmetyki do makijażu, które polecamy!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here