1112

Salony kosmetyczne cieszą się ostatnio dużą popularnością. Relaks na najwyższym poziomie – o tym marzy każdy z nas. Sprzyjające warunki do takiego odprężenia to nie tylko same zabiegi, ale także otoczenie – muzyka lub błoga cisza oraz odpowiednio zaaranżowane wnętrze. Wie o tym dokładnie nasza znajoma – właścicielka jednego z salonów kosmetycznych w Warszawie, która urządzając swój nowy lokal poprosiła nas o pomoc. Zobaczcie, jaki był wynik tej metamorfozy.

4 gabinety – cztery różne style

Już od wejścia salon sprawia wrażenie miejsca eleganckiego i sterylnego. Szara kanapa w części wejściowej i elegancki biały kominek przełamują chłód tego pomieszczenia. Z pomieszczenia głównego, z prostą, elegancką recepcją, stworzoną tylko z prostego białego stołu i krzesła przezroczystego krzesła, przechodzi się dalej do 4 gabinetów. Wszystkie cztery urządzone są w czterech różnych stylach.

W gainecie do manicure i pedicure znajdują się profesjonale sprzęty do wykonywania zabiegów. Ścianę zdobi z kolei biała cegła, a witrynka, przez którą widać zarówno hol, recepcję, jak i to co jest na zewnątrz, doskoale doświetla pomieszczenie.
Gabinet do wykonywania zabiegów na ciało znajdują się eleganckie szare pasy. Dzięki nim pomieszczenie wydaje się optycznie nieco większe. Stylem nawiązuje do reszty wnętrz w tym salonie, ale z drugiej strony sprawia, że wnętrze jest niepowtarzalne.

Wnętrze gabinetu do wykonywania zabiegów na twarz to jasny gabinet, któory sprawia wrażenie czystości, sterylności ale też – panującej w całym salonie – elegancji i prostoty.

W ostatnim z gabinetów wykonywane są masaże. Drewno na ścianiach i podłodze ociepla to wnętrze. Ponadto taka bliskość natury pozwala na wyciszenie i relaks, a prysznic podświetlany kolorowym światłem led doskonale oddaje charakter salonu spa.

Zobaczcie nasze wideo, czyli jak urządziliśmy salon kosmetyczny. Zapraszamy też do galerii.

 

Aranżacja stylowego salonu kosmetycznego
5 (100%) 1 ocen

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here