Szukasz lamp do łazienki? Zobacz, gdzie kupić dodatkowe oświetlenie do swojego wnętrza.
5
(1)

Każda łazienka powinna być dobrze oświetlona. Bardzo ważne są tutaj względy funkcjonalne, jednka niekiedy w grę może wchodzić także wystrój łazienki. W zależności od tego, czego oczekujemy od naszego wnętrza, powinniśmy tak dobrać oświetlenie. Oczywiście najważniejsze jest oświetlenie główne – najlepiej górne. Bardzo często stosuje się jednak także oświetlenie dodatkowe, jak listwy ledowe, dodatkowe podświetlenie lustra czy umywalki. Zobacz, jak wybrać dodatkowe oświetlenie do łazienki.

Dodatkowe oświetlenie lustra i umywalki w łazience

W lustrze powinniśmy się przede wszystkim dobrze widzieć. Panie potrzebują dodatkowego światła, żeby wykonać codzienny makijaż, a panowie, żeby dokładnie ogolić twarz. Do tego rodzaju aktywności górne oświetlenie w łazience to niestety zbyt mało. Warto więc zainwestować w dodatkowe oświetlenie lustra.Jakie lampy mamy do wyboru?

Oświetlenie lustra może być wbudowane, jak lustro Trukko Led od Spotline, o ciepłej barwie światła led i IP 44 .

Inne lampy Trukko Led 60 lub 90 cm można zamontować również obok lustra i z pewnością dopasujemy je do wystroju naszej łazienki, gdyż są one w kolorze chromu i bieli.

Paniom do gustu przypadnie również okrągłe lusterko – lampa podświetlana ledowa, o średnicy 27 cm i wysokości 40 cm przy której można dokonać zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo druga strona lusterka ma opcję trzykrotnego powiększania optycznego. Inną postacią tej lampy-lustra do łazienki jest kinkiet – z ciepłym, nieoślepiającym światłem. Lampy te spełniają wymogi bezpiecznego użytkowania w miejscach z dużą wilgocią.

Lampy I Line LED doskonale oświetlą nie tylko lustro, ale też samą umywalkę. Do wyboru mamy dwa kolory: klasyczną biel i kolor srebrnoszary oraz dwie długości 60 i 120 cm.

Wszystkie te lampy znajdziecie Państwo w sklepie Spotline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here