Szukasz pomysłu na nowoczesną i surowe wnętrze? Łazienka w betonie z pewnością przypadnie ci do gustu!

O męskim charakterze łazienki przesądza kolorystyka i zastosowane materiały. Mężczyźni lubią proste, surowe formy i naturalne tworzywa. W ich łazienkach na podłodze i ścianach królują kamień, gres, a przede wszystkim bardzo modny beton. A oto nasza wizja tego, jak powinna wyglądać nowoczesna, męska łazienka w betonie.

Mała łazienka w betonie – idealna dla Panów

Beton architektoniczny, sprawdza się doskonale. Wypolerowany nie chłonie wody, a jego kolor zmieniający się pod wpływem wilgoci uważany jest za atut. Bardzo modne są również nowoczesne kolekcje z gresu, łączące w sobie walory praktyczne z ascetyczną urodą betonu. Takie wielkoformatowe surowe kafle świetnie nadają się do męskiej łazienki. Są solidne i łatwo je utrzymać w czystości.

Z szarością naturalnego kamienia czy betonu dobrze będą współgrać stalowe i szklane wykończenia. Proste i oszczędne w formie. Takie aranżacje przydają wnętrzom industrialnego charakteru. Zamiast stali można też zastosować drewno, dzięki któremu łazienka stanie się przytulniejsza,np. szafka pod umywalkę. Drobiazgów i elementów dekoracyjnych w męskiej łazience brak, dlatego w tym projekcie wystarczył plakat Pulp Fiction,żeby łazienka nabrała charakteru totalnego.

Projektantka: Ula Kołodziejek – Herman

Mała, męska łazienka w betonie – pomysł na ciekawą aranżację!
5 (100%) 2 ocen

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here