seletti-organizer-biurkowy-desktructure__desk_1
0
()

Podajniki na taśmę klejącą

Taśma klejąca to podstawowe wyposażenie każdego biura. Jej uniwersalne wyposażenie sprawdzi się w każdej sytuacji. Jednak podajnik dedykowany taśmie nie musi być nudny. Firma Propaganda proponuje zabawny podajnik z serii Mr. P., czyli One Man Try, w którym taśma wychodzi ludzikowi z ust i urywa się na końcu wyprostowanych nóg. Z pewnością wiele uśmiechu wywoła podajnik w kształcie muszli klozetowej, w której wyciąga się taśmę niczym papier ze środka. Ciekawą propozycją jest także podajnik w kształcie kasety magnetofonowej. To fantazyjny powrót do przeszłości i trochę radości w biurowej szarości.

Zszywacze biurowe

W tej kategorii znów z pomocą może przyjść nam firma Propaganda i jej sztandarowa marka Mr. P. Tym razem zabawny ludzik prezentuje tylko swoją głowę, w której otwartą buzię wkładamy plik kartek do zszycia. Skompletowanie serii byłoby świetnym urozmaiceniem naszego biurka. Ale zabawnych zszywaczy jest na rynku więcej. Między innymi głowa żmii, która przekuwa nasze kartki swoimi słynnymi zębami. Istnieje również alternatywa dla klasycznych zszywaczy, a mianowicie narzędzie do elektronicznego zszywania kartek. Jest to propozycja firmy Lexon. Wystarczy wsunąć kartki w szczelinę, a mechanizm uruchomi się sam, sczepiając nasz plik. Niecodzienna alternatywa i przykład, że elektronika jest już wszędzie.

Organizery biurowe

Organizery biurowe to wszelkiego rodzaju pudła, pudełka, teczki czy kostki do organizowania przestrzeni naszego biurka. Znakomitą serię proponuje nam firma Semikolon. Są to różnorakie pudełka wykonane z trwałej tektury, które nie zajmują wiele miejsca, a w sposób łatwy i estetyczny organizują nam nasz stół. W serii znajdziemy między innymi teczki na dokumenty, pudełka na zdjęcia, płyty i inne szpargały, kostkę ze strefami do długopisów czy półki na dokumenty. Wszystko w różnych, ciekawych kolorach z uniwersalną, białą lamówką.

  Sposoby na zagospodarowanie wnęki w domu

W myśl zasady, że nasze biurko nie musi być nudne możemy zrobić na nim porządek i stare, nieciekawe i niczym się niewyróżniające akcesoria wymienić na nowe, zabawne lub pomysłowe. Wybór jest nieskończony, a akcesoriów całe mnóstwo, aby w sposób łatwy, szybki i przyjemny odświeżyć nasze biuro. Dzięki temu może łatwiej wytrzymamy do weekendu?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here