1
0
()

Przekorne połączenie nazwy pasterskiego budynku z nowoczesnymi formami sprawia, że obiekt staje się dla obserwatora intrygujący. Zamiłowanie do gór i folkloru podhalańskiego to główne założenia Bacówki Radawa SPA. Niesamowity klimat towarzyszący górskim regionom został zaczerpnięty do każdego elementu mającego swoją specjalną rolę w tworzeniu tego miejsca. Dopracowanie najmniejszych szczegółów to spójność założeń w procesie projektowania i realizacji . Od początku przemyślana, następnie zaprojektowana i konsekwentnie zrealizowana odsłona góralskiego budynku w niebywały sposób potrafi przenieść w zupełnie inny wymiar odczuć.

Zastosowanie naturalnych materiałów w postaci drzewa i kamienia sprawiło, że położony w samym środku lasu budynek zyskał niepowtarzalny klimat i ciepło.

Zamiłowanie do gór pociągnęło za sobą szereg konsekwencji w wykończeniu wnętrz. Poczynając od elementów wykończenia ścian i podłóg materiałami nawiązującymi do natury, poprzez meble pozyskane z naturalnych surowców kończąc na dodatkach i florystyce związanej ściśle z podhalem. Centralnym punktem budynku jest 13-metrowa ściana wykonana z mchu leśnego, która przenosi wyobraźnię obserwującego w sam środek puszczy leśnej.

Nazwy restauracji znajdujących się w Bacówce Radawa SPA również nie pozostały nam obojętne – PARZENICA, FERULA …. To tylko kilka słów z gwary góralskiej, które zagościły pod naszym dachem.

Strefa relaksu zaprojektowana w obiekcie to góralska chata również „przyodziana” w nowoczesny wystrój. Kameralnie urządzona na niewielkiej powierzchni ma sprawić, że odwiedzający ją goście zaznają chwili ciszy i wypoczynku. Umieszczona na zewnętrznym tarasie beczka z gorącą wodą pozwala na obcowanie z naturą zarówno latem jak i zimą.

Każdy z apartamentów znajdujących się w obiekcie ma swój indywidualny design, który konsekwentnie utrzymuje się w klimacie kompleksu. Pokoje bezpośrednio nawiązują do przyrody poprzez zastosowanie naturalnych surowców stanowiących elementy meblowe i dekoracyjne. Każdy z nich ma swojego patrona – obrazy zwierząt strzegą spokoju swoich gości.

Szereg elementów architektonicznych i wnętrzarskich pociągnął za sobą również konsekwencje w planowaniu atrakcji dla gości odwiedzających Bacówkę Radawa SPA. Specjalnie przygotowane rowery z koszami piknikowymi umożliwiają zwiedzanie pobliskich lasów, obcowanie z przyrodą jak również korzystanie z walorów zdrowotnych tego wyjątkowego miejsca. Aromat kawy unoszący się w powietrzu to propozycja dla osób, ceniących sobie chwilę ciszy spędzoną na leżaku wśród sosnowych drzew.

  Czym charakteryzują się nowoczesne meble do przedpokoju?

Całość kompleksu wypoczynkowego została zaprojektowana w sposób nawiązujący bezpośrednio do natury. Elementy wnętrzarskie wykonane z naturalnych materiałów, las obecny na ścianach w postaci tapet, zdjęcia zwierząt – to wszystko ma za zadanie sprawić aby goście odwiedzający Bacówkę Radawa SPA mieli możliwość zatopienia się w niesamowitym wymiarze przyrody, która w tym miejscu jest na wyciągnięcie ręki.

Bacówka Radawa SPA powstała z pasji do architektury, gór i ciepła rodzinnego.

Kontakt:
Bacówka Radawa & SPA
http://www.bacowkaradawa.pl/
recepcja@bacowkaradawa.pl
Rezerwacja tel. 16 736 11 20
Dział marketingu i sprzedaży tel. 531 531 091

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here