budowa4
4
(1)

Niezależnie od stanu technicznego domu należy przeanalizować swoje potrzeby, wymagania, wyobrażenia i zrealizować je na istniejącej już przestrzeni. Remont starego domu wiąże się z ogromnymi pracami rozbiórkowymi, jak kucie tynków, zrywanie podłóg. Podjęcie decyzji o przebudowie domu powinno opierać się właśnie na stanie technicznym jak i budżecie, który możemy przeznaczyć na przebudowę.

Rozbudowa domu

Możliwość rozbudowy takiego domu jest bezapelacyjnym plusem. Celem jest zwiększenie funkcjonalności i komfortu budynku. Istotnym elementem jest również dopasowanie nowoprojektowych elementów o współczesnej stylistyce, tak by nie zakłócały pierwotnego charakteru bryły. Przy przebudowie domu kostki wytrwałość w dążeniu do celu sprawi, że efekt będzie oszałamiający.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Wybieramy domek narzędziowy do ogrodu

1 KOMENTARZ

  1. Jestem również właścicielką domu kostki ala PRL :) z chęcią chciałabym go przebudować, ale najistotniejsze są koszty. Fajnie, gdybyście na końcu podali koszta przebudowy domu /bez wyposażenia – bo to oczywiście rzecz gustu i zasobności portfela/ :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here