Businessman using laptop
Young smiling businessman using laptop on corporate location, indoor.
5
(2)

Nie taki dobry fachowiec jak go malują

Możemy zatrudnić „fachowca” z ogłoszenia. Czy jednak takie rozwiązanie się sprawdzi? Niekoniecznie. Przecież najczęściej taka osoba zna jedynie przepis na swoją, wąską specjalizację (np. hydraulik, stolarz, elektryk, malarz pokojowy itp). Jeżeli remont ma być udany, potrzebny jest ktoś, kto spojrzy na wyzwanie szerzej, czyli zapewni usługę kompleksową. Można wertować stosy specjalistycznej literatury, jednak zajmie nam to dużo czasu i nie zagwarantuje osiągnięcia sukcesu. Istnieje łatwiejszy i mniej czasochłonny sposób.

Na czym polega pomoc asystenta remontowo-budowlanego?

Najczęściej jest to kompleksowa i profesjonalna usługa przeprowadzenia remontu i wykończenia oraz pomoc przy zakupie materiałów budowlanych, często po niższych cenach. Można również skorzystać z usługi projektanta wnętrz, czy nawet oferty przygotowania i budowy domu. Firma załatwia za nas wszystkie, niezbędne formalności urzędowe, projekt budowlany i samą budowę (od stanu surowego, aż pod klucz). Prace wykonywane są fachowo i terminowo, a każda ekipa posiada swojego kierownika budowy. Ponadto, w razie potrzeby, doradca kredytowy, zatrudniany przez firmę, może wynegocjować kredyt na preferencyjnych warunkach. Na rynku budowlanym są już firmy, oferujące fachową i kompleksową pomoc w dziedzinie remontów i budowy, między innymi firma Complete Home.

Zalety takiej usługi

Klient zyskuje na czasie przeprowadzenia remontu (wszystkie usługi wykonuje jeden wykonawca), oszczędza na materiałach, ale przede wszystkim eliminuje ryzyko, że remont zakończy się fiaskiem. Poprzez zlecenie całości prac specjalistom znacznie zmniejszają się koszty oraz podnosi się jakość wykończenia. Gwarancja, udzielana przez takiego asystenta remontowo-budowlanego, zapewnia spokój przy ewentualnych usterkach, czy niedociągnięciach.

Czy warto skorzystać z usługi asystenta remontowo-budowlanego?

Z całą pewnością tak. Przede wszystkim, powierzając remont, czy budowę domu profesjonalistom, zyskujemy pewność osiągnięcia sukcesu. Dzięki fachowym poradom możemy wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie, a ponadto otrzymujemy gwarancję na wykonane prace.

  Zadbaj o swój „dach nad głową”

Jeżeli skorzystamy z usługi asystenta remontowo-budowlanego, remont rodem z najgorszych koszmarów, staje się prawdziwą przyjemnością, a nam nie pozostaje nic innego, jak usiąść wygodnie w fotelu i podziwiać efekty.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here