4
(4)

Miejsce na wymarzony dom Katarzyna Sokołowska odnalazła w malowniczym Kazimierzu  Dolnym nad Wisłą. To oddalona od Warszawy o 140 km niewielka miejscowość wypoczynkowa, gdzie na każdym kroku urzekają nas drewniane domki i renesansowe kamieniczki.

Znana z telewizyjnego show Top Model reżyserka i choreograf pokazów mody, sama zaprojektowała swój dom na wzgórzu. Śródziemnomorski klimat wnętrza urzeka, a otoczenie również daje złudzenie, jakbyśmy byli na wakacjach we Włoszech. Wzgórza, winnice, mnóstwo zieleni, widoczna w oddali rzeka.

Pani Katarzyna urządziła już w swoim życiu trzy mieszkania, ale dom w Kazimierzu powstał od początku z jej udziałem. Sama zaprojektowała wnętrza, meble i detale. Oczywiście projekt architektoniczny powierzyła profesjonalistom – pracowni Archmo.

Parter składa się z dwóch części: wspólnej, z kuchnią, salonem i jadalnią oraz prywatnego pawilonu z sypialnią i łazienką, z której wychodzi się na taras z kominkiem. Salon z pięknie usłojoną dębową podłogą, pomalowaną na grafitowo – czarny kolor, to dzieło lokalnych rzemieślników. Sofy zaprojektował przyjaciel Pani domu, Maciej Zień. Składają się z mobilnych modułów, co sprawia, że ich układ można ciągle zmieniać.

Piętro domu to przestrzeń dla gości. Dom posiada 3 apartamenty. W każdym apartamencie jest łóżko małżeńskie plus rozkładana kanapa. Na piętrze jest również oddzielna kuchnia do dyspozycji gości.

Ogród stanowi integralną część domu. Piękne meble, oświetlenie, zwiewne zasłony – to ciekawe rozwiązania na tzw. outdoor room. Wystrój ogrodu i tarasów jest spójny ze stylistyką wnętrz.

Dom jest jednopiętrowy o powierzchni 270,90 m2 na działce 0,0858 Ha. Posiada trzy apartamenty z tarasami, 5 łazienek, dwie kuchnie, salon z kominkiem, trzy tarasy (jeden zadaszony szklanym dachem z kominkiem zewnętrznym).

Pani Katarzyna przyznaje, że przy urządzaniu tego domu nie kierowała się modą, która jest częścią jej życia. Dobierała naturalne, szlachetne materiały, nowoczesne, ale też klasyczne. Stworzyła wnętrze ponadczasowe, wysmakowane i klimatyczne.

  Sufit podwieszany w salonie, łazience i kuchni. 20 pomysłów na aranżacje

Ten piękny dom jest wystawiony na sprzedaż!

To idealna oferta dla rodziny na dom wakacyjny, ale ma potencjał również na wakacyjny wynajem dzięki niezależnym apartamentom.

Pani Katarzyna zaufała agencji Happy-Home i powierzyła im swój dom.

Dla niej to ważne, aby trafił w dobre ręce.

www.happy-home.waw.pl

Agentem odpowiedzialnym za sprzedaż tego domu jest

Sylwia Piotrowska
Doradca ds. Nieruchomości
Tel.  504 56 13 13

 

Więcej o tej ofercie znajdziesz tutaj:
https://www.otodom.pl/oferta/niepowtarzalny-dom-w-kazimierzu-dolnym-nad-wisla-ID3J2c0.html

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here