0
()

Rozwiązania dedykowane dla inteligentnego domu coraz bardziej zaskakują nas swoją innowacyjnością i intuicyjnością. Producenci smart produktów nie tylko dokładają starań, aby były one dostępne dla każdego, lecz także, aby cechowały się prostotą i łatwością w obsłudze. Zarządzanie inteligentnym domem ma w końcu być przyjemnością, a smart urządzenia mają stanowić integralną część otaczającej nas przestrzeni. Teraz, do tego sprawnie działającego ekosystemu, możemy włączyć także innowacyjny czujnik ruchu Fibaro, którego możliwości przekroczą nasze najśmielsze wyobrażenia.

Inteligentny czujnik ruchu Fibaro w służbie domownikom

Czujnik ruchu Fibaro to urządzenie, które oferuje nam znacznie więcej niż standardowe detektory ruchu. Jego możliwości w smart przestrzeni są praktycznie nieograniczone. Wystarczy zainstalować go w naszym domu, aby przekonać się jak bardzo ułatwi nam codzienne funkcjonowanie. Nie mówiąc już o tym, że Motion Sensor od Fibaro to niezawodny strażnik naszego domu, który będzie czuwać nad domownikami 24 godziny na dobę. Doskonale zaprojektowany panel alarmowy, błyskawiczne powiadomienia o wykrytym ruchu i dostosowywanie pracy lamp do ilości światła naturalnego to dopiero początek.

Chcąc dowiedzieć się więcej o działaniu czujnika ruchu Fibaro, zapytaliśmy twórców marki Fibaro o to, w jaki sposób to urządzenie możemy wykorzystać w naszej domowej przestrzeni i dlaczego stanowi ono prawdziwą rewolucję na rynku inteligentnych czujników ruchu.

Zaawansowana technologia 

W czujniku ruchu Fibaro została wykorzystana jedna z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie, która oprócz detekcji ruchu pozwala również mierzyć temperaturę panującą w naszym domu i natężenie światła. Oznacza to, że urządzenie nie tylko wykrywa ruch w naszym domu, lecz także umożliwia nam stały i zdalny dostęp do temperatury oraz natężenia światła w domowej przestrzeni. Dodatkowo Motion Sensor posiada także wbudowany akcelerometr, który wykryje każdą zmianę położenia oraz ewentualną próbę otwarcia obudowy. Dzięki temu, że urządzenie współpracuje z innymi inteligentnymi produktami, z łatwością połączymy go w zwarty ekosystem otaczający nasz dom. Szczególnie, że potencjał czujnika ruchu Fibaro ujawnia się właśnie w połączeniu z innymi elementami smart home. Motion Sensor potrafi uruchomić nawet najbardziej złożone sekwencje, a możliwości jego wykorzystania są nieograniczone. Wystarczy rozpocząć konfigurację, aby przekonać się jak wiele potrafi to niepozorne urządzenie.

  Jak wybrać idealną lokalizację pod budowę magazynu

Nowoczesny design i mobilność, która Cię zachwyci

Dzięki miniaturowym rozmiarom urządzenia, nowoczesnej formie i przemyślanemu designowi czujnik ruchu Fibaro będzie doskonałym dopełnieniem każdego pomieszczenia i z łatwością wkomponuje się nawet w najbardziej dopracowaną przestrzeń. A jego instalacja? Producenci Fibaro zadbali o to, aby konfiguracja czujnika ruchu zajęła dosłownie chwilę i nie wymagała skomplikowanej instalacji. Motion Sensor działa na baterię i nie wymaga kabli, a dzięki uniwersalnemu uchwytowi umieścimy do w dowolnym miejscu, w tym także na ścianie lub suficie. Co najważniejsze – jego położenie możemy dowolnie zmieniać wedle bieżących potrzeb i preferencji.

Wybierz wariant najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb

Chcąc zainstalować w naszym domu czujnik ruchu Fibaro, nie musimy wcale rezygnować z dotychczas posiadanych inteligentnych produktów. Producenci stworzyli dwie linie Fibaro Motion Sensorów – dla systemu Fibaro oraz specjalną serię czujników współpracujących z Apple HomeKit. Jeśli posiadamy więc system Fibaro lub inny oparty na Z-Wave, wystarczy wybrać produkt zaprojektowany pod tę technologię. Jeżeli z kolei zależy nam na urządzeniu dostosowanym do Apple HomeKit, wystarczy wybrać dedykowaną dlań wersję – produkty posiadają wszystkie funkcje standardowych czujników, które są przeznaczone do pracy w Systemie Fibaro. 

 Zainteresował Cię czujnik ruchu Fibaro i chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego działaniu? Odwiedź stronę producenta Fibaro i sprawdź, w jaki sposób to urządzenie może odmienić Twoją domową przestrzeń!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here