4
(41)

Remontować? Modernizować? A może zburzyć i budować od podstaw? Takie pytania zadają sobie inwestorzy, kupujący stare domy w dobrych lokalizacjach.

Podczas modernizacji domu kostki na Warszawskiej Sadybie zespół Vision Home przekonał się, że przebudowa starego domu z lat 60-tych to jedna wielka niespodzianka i niedoszacowane koszty remontu. Stare mury, instalacje, prymitywne budownictwo z czasów zamierzchłej komuny. To nie wróży nic dobrego. Dlatego inwestorzy często boją się takich domów. Czy słusznie?

Dobra lokalizacja jest podstawą zyskownej inwestycji. Jeśli marzysz o domu w dobrej dzielnicy, to zazwyczaj oznacza taki właśnie scenariusz – remont starego domu. Ważne, aby podejść do tematu fachowo i w oparciu o doświadczonych specjalistów. Dlatego zachęcamy, aby już podczas wyboru domu skorzystać z porady architekta i konstruktora. Taką usługę oferuje Vision Home.

Dom który prezentujemy poniżej to świetna lokalizacja i trudna architektura. Mamy tu wspaniałą okolicę, starą brukowaną uliczkę na Sadybie, klimatyczne zakątki. Wydawałoby się, że taka nieruchomość to gratka. Jednak właściciele zmagają się ze sprzedażą. Dom ma prawie 500 m2 na 6 poziomach, stoi na działce ponad 800 m2 z widokiem na skarpę. Jednak rynek nieruchomości się zmienia. Wielopokoleniowe domy rodzinne nie są już tak popularne. 'Puste’ metry kwadratowe działają na niekorzyść takiej nieruchomości. Na 500 m2 mamy korytarze, przedsionki, schody. Tymczasem ergonomiczną nowoczesną przestrzeń z taką samą liczbą pomieszczeń uzyskamy w nowoczesnej, modernistycznej bryle, ale na 300 m2.

Zespół Vision Home po analizie potencjału tej nieruchomości postanowił pomóc właścicielom w sprzedaży. Zaproponowali radykalną przebudowę domu. I tu niespodzianka – zmniejszenie powierzchni, ale na korzyść ergonomii, użytkowej przestrzeni, nowoczesnych rozwiązań i designerskich otwartych przestrzeni.

Dla  inwestora-wizjonera to nieruchomość, jakiej nie ma w tej dzielnicy Warszawy.

Dom z basenem, garażem podziemnym na 3 samochody, pięknym ogrodem.

  Domy Gwiazd: Jak mieszkają Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk?

Ten dom w stanie widocznym na zdjęciach jest na sprzedaż. Lecz może wyglądać zupełnie inaczej, co prezentujemy na wizualizacjach.

Zaciekawiła Cię ta oferta? Zapraszamy na stronę http://visionhome.pl/na-sprzedaz/modernistyczna-willa-z-basenem-w-sercu-sadyby/

Możesz także zadzwonić bezpośrednio na 500216677

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 41

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here