elewacja3

Tynk wewnętrzny cementowo-wapienny to materiał do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich wewnętrznych. Jest on produktem przepuszczalnym, dzięki czemu ściana oddycha, o doskonałej przyczepności.

Gdzie sprawdzi się taki tynk?

Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których występuje wilgoć, łazienek, kuchni, piwnic, pralni. Łatwy w stosowaniu, a zatarty na gładko może stanowić ostateczną warstwę do malowania.

Tanio i prosto!

Preparaty gruntujące nie są ani kosztowne ani trudne w wykonaniu, a dzięki nim nasze podłoże będzie mniej chłonne na wodę, powierzchniowo zwiększy wytrzymałość podłoża jak i jego przyczepność.

Przy wcieraniu preparatu (Ceresit CT 17) pędzlem drobiny, które zmniejszają przyczepność zostają z podłożem, dzięki czemu unikniemy pyłu i kurzu. Grunt głęboko penetrujący Ceresit CT 17 to preparat gruntujący do powierzchniowego wzmacniania podłoży przed mocowaniem płytek ceramicznych, tynkowaniem i wylewaniem posadzek.

Wzmacnia on powierzchniowo podłoże, zmniejsza nasiąkliwość, jest paraprzepuszczalny. Jest on również odpowiedni do gruntowania płyt wiórowych i nieimpregnowanych płyt gipsowo-kartonowych. Kiedy zmagamy się z grzybami zastosujmy środek grzybobójczy Ceresit CT 99, który zwalcza pleśń, mech, porosty i glony. Niszczy mikroorganizmy, bakterie itp. może być stosowany zarówno do wewnątrz jak i zewnątrz.

Zapraszamy na:http://www.ceresit.pl

Tynki wewnętrzne, preparaty gruntujące i grzybobójcze HENKEL Ceresit.
4.5 (90%) 2 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here