Ceresit - klej do tapet

Produkty Ceresit od firmy Henkel mają bardzo szerokie zastosowanie. Wśród oferowanych przez firmę środków znajdują się między innymi produkty do układania i spoinowania płytek, produkty do izolowania i renowacji budowli, do wykonywania i napraw posadzek,do tynkowania, malowania i ocieplania budynków, a także uszczelniacze i piany poliuretanowe. Wszystkie zostały wypróbowane przez specjalistów Dekoratorni. Zobaczcie, jak przebiegała współpraca marki Ceresit i Dekoratorni.

Produkty Ceresit od firmy Henkel

Ceresit jest marką o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i najlepiej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie izolacji, uszczelniania a przede wszystkim w dziedzinie układania płytek. Profesjonalne systemy, które oferuje Ceresit są wykorzystywane przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie. “Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza nam i naszym produktom, a tym, co my oddajemy środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju“.

Zobaczcie jak przebiegała współpraca firmy Henkel  i Dekoratorni. Preparaty Ceresit w programie:

Zobacz również produkty firmy Henkel w odcinkach Dekoratorni 425, 424, 423, 422, 419-420, 415, 414, 411, 410, 408-409, 407.

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here