CERESIT_VISAGE_glowna
4.5
(2)

Firma Henkel wprowadziła na rynek nową, wyjątkową linię tynków i farb Ceresit VISAGE, czerpiącą z piękna naturalnych materiałów. Autentyczne surowce są nie tylko drogie, ale i trudne w transporcie, obróbce oraz aplikacji. Produkty Ceresit VISAGE stanowią dla nich doskonałą alternatywę, pozwalając na niekłopotliwe uzyskanie estetycznej i trwałej elewacji o naturalnym, stylowym wyglądzie.

Spis treści artykułu:

Jaki efekt można osiągnąć kładąc tynk zewnętrzny Ceresit VISAGE?

Linia ta czerpie z piękna naturalnych materiałów, cenionych przez nowoczesny design. Gama produktów Ceresit VISAGE oferuje szeroki wybór tynków i farb:

 • efekt kamienia,
 • efekt drewna,
 • efekty specjalne.

W ramach każdej z grup inwestor ma do wyboru szereg kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych koncepcji. Wśród tynków Ceresit VISAGE dających efekt kamienia oferujemy aż 16 wariantów kolorystycznych granitów oraz 12 kolorów piaskowców. Odpowiedniki granitów mają w swoim składzie naturalne kruszywa granitowe. W ramach niniejszej linii można uzyskać także elewację o efekcie kamienia lub cegły dzięki zastosowaniu jednego z 5 specjalnych szablonów oraz tynku ozdobnego CT 60, występującego w 12 wariantach kolorystycznych. Efekt drewna uzyskuje się stosując tynk ozdobny Ceresit VISAGE tworzący, po odbiciu specjalnej matrycy, odpowiednią fakturę drewna oraz impregnat koloryzujący Ceresit VISAGE nadający finalny kolor. Do wyboru sześć odcieni – naturalna barwa sosny, dębu, drewna tekowego, orzecha oraz wenge. W ofercie Ceresit VISAGE znalazły się także produkty dające efekty specjalne, w tym farby metaliczne w dwóch odcieniach srebra i jednym złota, tynki luminescencyjne z efektem „świecenia” w ciemnościach, lakiery opalizujące dostępne w dwóch odcieniach, oraz tynk dający efekt betonu architektonicznego.

Dlaczego warto stosować produkty Ceresit VISAGE?

Materiały Ceresit VISAGE doskonale sprawdzają się w każdych warunkach i na każdym podłożu, są wygodne w transporcie oraz łatwe i szybkie w aplikacji. Dzięki niewielkiej wadze nie obciążają konstrukcji, dlatego mogą być stosowane także przy remontowanych obiektach. Fasady wykonane przy użyciu produktów Ceresit VISAGE są odporne na warunki atmosferyczne, zabrudzenia i korozję biologiczną. Co więcej, tynki i farby Ceresit VISAGE wchodzą w skład profesjonalnego systemu ociepleń ETICS, gwarantującego doskonałe parametry izolacyjne.

  Gruntowanie - moc zalet

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

3 KOMENTARZE

  • Dzień dobry,

   na zdjęciach zostały wykorzystane następujące produkty:
   szary tynk ozdobny w dwóch odcieniach – VISAGE CT 710 Sardinia Grey, VISAGE CT 710 Finland Silver i wiodący tynk Colours of Nature w kolorze białym.

   Pozdrawiam serdecznie
   Monika Plichta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here