04apa
4.5
(4)

Inteligentne domy dają nam poczucie bezpieczeństwa, które jest dla każdego z nas bardzo ważne. Dzięki swoim systemom domy te zwiększają jego poczucie. Zarządzanie alarmem, monitoring, system przeciwpożarowy, czytniki linii papilarnych, to wszystko sprawia, że czujemy się w domu naprawdę komfortowo.

Wygoda inteligentnego domu równie ważna co bezpieczeństwo

Obok bezpieczeństwa również wygoda jest ważnym aspektem, dlatego czytniki parametrów sieci i zużycie energii są istotnymi kwestiami przy tworzeniu inteligentnego domu.

Dodatkowym plusem jest fakt, że nie obsługujemy domu jedynie z panela dotykowego zamontowanego w domu, ale też poprzez wykorzystanie urządzeń mobilnych. Sterowanie i automatyzacja działania oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego jest niezwykle wygodna, zarówno kiedy jesteśmy w domu jak i wówczas, kiedy przebywamy poza nim. System poinformuje nas również o detekcji zagrożeń

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym

Równie ważne jak bezpieczeństwo i wygoda jest środowisko naturalne, dlatego warto wyłączyć każde niepotrzebne światło czy niekontrolowany ubytek ciepła, by nie zwiększać zapotrzebowania na energię budynku. Dodatkowym wyposażeniem są narzędzia do pomiaru i rejestracji temperatury. Inteligentne systemy wychodzą naprzeciw naszych potrzeb i marzeń.

Zapraszamy na : http://apainnovative.pl

 


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Remont trwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here