Kominki i biokominki Kratki.pl
5
(1)

Marzy ci się prawdziwy kominek w domu, ale nie masz na niego miejsca? Wprowadź ciepły klimat do swojego mieszkania za pomocą designerskich biokominków. Wolnostojący, wbudowany w ścianę wkład czy wieszany biokominek kupisz w sklepie Kratki.pl. Zapraszamy do odwiedzenia salonów naszego partnera. Dlaczego warto zdecydować się na biokominki i kominki tej firmy?

Designerski i funkcjonalny biokominek firmy Kratki.pl

Kratki.pl jest producentem pieców wolnostojących, wkładów kominkowych a także kratek wentylacyjnych. Wśród produktów naszego partnera znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne kominki powietrzne czy nowoczesne kominki stalowe, jak i znane na polskim rynku kominki z płaszczem wodnym. Uzupełnieniem wkładów kominkowych są z kolei nowoczesne obudowy oraz szeroka gama kratek, które doskonale nadają się do systemów wentylacji.

Firma Kratki.pl wychodzi również naprzeciw tym, którzy nie mają możliwości zamontowania tradycyjnego kominka w swoim domu. W ofercie firmy znajdują się też modne biokominki. Marka cieszy się dużą popularnością nie tylko w Polsce ale też zdobywa dużą renomę na rynku europejskim. Wysoka jakość wyrobów i szeroka gama oferowanych produktów to tylko dwie cechy, które można przypisać tej firmie. Zobaczcie jak przebiegała współpraca firmy Kratki.pl i Dekoratorni.

Zobacz również produkty firmy Kratki.pl w aranżacjach Dekoratorni. Oto nasz pomysł, jak zaaranżować kominek i biokominek w salonie, sypialni czy jadalni.

Zdjęcia: MICHAL MROWIEC PHOTOGRAPHY

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Jak kłaść fototapety?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here