Szukasz pomysłu na salon w monochromatycznych odcieniach z kolorowym akcentem? Zapraszamy!

Nowoczesne wnętrza charakteryzują przede wszystkim monochromatyczne, stonowane kolory i proste formy. Czarno-biało-szara kolorystyka daje ogromne możliwości aranżacyjne – wystarczy wprowadzić odrobinę ulubionego koloru a klimat wnętrza zmienia się nie do poznania. Oto nasza propozycja, jak zaaranżować salon nowoczesny i stylowy, w monochromatycznych odcieniach z żółtym akcentem.

Jak zaaranżować nowoczesny salon?

W naszym salonie główną rolę odgrywają różne odcienie szarości, czerń i biel. Obok tych stonowanych, monochromatycznych barw pojawia się również energetyzujący, żółty kolor. Ponieważ żółć to barwa sezonowa, zgodnie z zamysłem aranżacyjnym tego wnętrza z założenia może ono poddawać się zmiennym trendom mody.

Z łatwością można zamienić wiodący w pomieszczeniu kolor, bez konieczności dokonywania kosztownych remontów. Wystarczy usunąć ze ściany dekoracyjny obraz z kotami lub zastąpić go innym, zamienić żonkile na różowe storczyki i wprowadzić jeszcze kilka kolorowych dodatków a charakter wnętrza zmieni się nie do poznania.

Jak zaaranżować nowoczesny salon? Oto nasz przepis na to wnętrze. Zachęcamy do zainspirowania się naszym gotowym pomysłem.

Nowoczesny salon z kolorowym akcentem
5 (100%) 2 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here