Szukasz pomysłu na salon w monochromatycznych odcieniach z kolorowym akcentem? Zapraszamy!
5
(3)

Nowoczesne wnętrza charakteryzują przede wszystkim monochromatyczne, stonowane kolory i proste formy. Czarno-biało-szara kolorystyka daje ogromne możliwości aranżacyjne – wystarczy wprowadzić odrobinę ulubionego koloru a klimat wnętrza zmienia się nie do poznania. Oto nasza propozycja, jak zaaranżować salon nowoczesny i stylowy, w monochromatycznych odcieniach z żółtym akcentem.

Jak zaaranżować nowoczesny salon?

W naszym salonie główną rolę odgrywają różne odcienie szarości, czerń i biel. Obok tych stonowanych, monochromatycznych barw pojawia się również energetyzujący, żółty kolor. Ponieważ żółć to barwa sezonowa, zgodnie z zamysłem aranżacyjnym tego wnętrza z założenia może ono poddawać się zmiennym trendom mody.

Z łatwością można zamienić wiodący w pomieszczeniu kolor, bez konieczności dokonywania kosztownych remontów. Wystarczy usunąć ze ściany dekoracyjny obraz z kotami lub zastąpić go innym, zamienić żonkile na różowe storczyki i wprowadzić jeszcze kilka kolorowych dodatków a charakter wnętrza zmieni się nie do poznania.

Jak zaaranżować nowoczesny salon? Oto nasz przepis na to wnętrze. Zachęcamy do zainspirowania się naszym gotowym pomysłem.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Czerwona cegła - jak uzyskać taki efekt?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here