Podoba ci się ten eklektyczny salon? Zobacz więcej zdjęć tej aranżacji.
5
(1)

Wnętrza eklektyczne zazwyczaj odzwierciedlają potrzeby i marzenia ich właścicieli. W tych pomieszczeniach panuje zwykle kontrolowana spontaniczność i awangarda. Eklektyczny salon często odzwierciedla indywidualne upodobania właścicieli. Jak urządzić taki pokój dzienny? Oto nasz przepis na to wnętrze!

 Eklektyzm, czyli różne style w jednym wnętrzu

Przedstawiamy eklektyczny salon, jasny, przestronny, świeży. Biele i szarości, czerń i kropla soczystego różu. Różne style dające spójną całość. Ciężki, stabilny stół, szary, przecierany o rustykalnym charakterze, a przy nim białe plastikowe krzesła na drewnianych nogach, nowoczesny kształt i lekkość konstrukcji sprawiają, że są one uniwersalne i nawet przy tak ciężkim stole „nie giną”. Nad nimi kryształowy żyrandol- śmiały eksperyment estetyczny, który działa jednak na plus we wnętrzu. Szara, prosta sofa, filcowe, soczyście różowe pufy, kawowy stolik z mocno lakierowanego MDFu i synchronizująca z nim szafka pod telewizor. W podobnym klimacie proste, minimalistyczne, ale ułożone w artystycznym nieładzie mini półki na książki sprawiają wrażenie lekkich, niemal unoszących się na ścianie.
Całość aranżacji tego salonu z jadalnią to stworzenie własnego stylu, awangardowa spontaniczność, która jest zagłębiem pomysłów.Zobacz inne realizacje w stylu eklektycznym:Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Odważny pomarańcz we wnętrzu. Jak urządzić salon z kuchnią?

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here