1623556_809685289048889_1738712312_n
5
(1)

Biokominki, ekologiczne kominki bazujące na biopaliwie. Biokominki nie wymagają żadnych dodatkowych instalacji kominowych! Bez dymu, sadzy!
Pokrycie to zapewnia trwałość koloru oraz odporność termiczną. Nadaje on niezwykłego poczucia ciepła i przytulności. Wybierając odpowiedni biokominek nie należy sugerować się jedynie ceną, ale przede wszystkim jakością wykonania i zastosowanymi materiałami.

Biokominek PAPA to idealne rozwiąznie dla osób, które nie mogą mieć tradycyjnego kominka w domu. To biokominek o prostym i nowoczesnym wyglądzie, którego niewielkie rozmiary i łatwość montażu umożliwiają powieszenie go na ścianie pomieszczeń nawet o niedużych gabarytach. Biokominek pokryty jest farbą proszkową w kolorze czarnym. – kratki.pl

Warto też zwrócić uwagę na pojemność zbiornika na biopaliwo oraz jego moc, która będzie przekładała się na walory grzewcze urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem są biokominki ze zbiornikiem na olejek eteryczny oraz modele sterowane pilotem – z elektryczną zapalarką.

Biokominek to urządzenie bezpieczne

Spalaniu biopaliwa towarzyszy jedynie para wodna oraz niewielka ilość CO2, która jest porównywana do ilości zawartej w wydychanym przez człowieka powietrzu. Chociaż biokominki pełnią głównie funkcję dekoracyjną, palący się w nich ogień emituje do otoczenia ciepło. Nawet urządzenie o niewielkiej mocy może ogrzewać powietrze we wnętrzu, w którym się znajduje.

Projektantka: Ula Kołodziejek – Herman

Projektantka : Gosia Andryszczyk

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Biokominek w sypialni - sposób na ocieplenie wnętrza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here