Szukasz pomysłu na nowoczesny prysznic? Zobacz nowatorskie rowiązanie do Twojej łazienki.
4.7
(3)

Odpływ prysznicowy w ścianie

Wpusty podłogowe do natrysków bezbrodzikowych mają swoje wady. Użytkownik odruchowo unika kratki ściekowej w podłodze i stąpa tak, aby na nią nie stanąć. Zmniejsza to komfort korzystania z natrysku. Najnowsza wersja odpływu prysznicowego – Shower Element firmy Geberit – eliminuje tę wadę.

Wykorzystuje rewolucyjny pomysł montażu syfonu natryskowego w ścianie, a nie tak jak to do tej pory bywało w podłodze. Syfon natryskowy z odpływem w ścianie można bardzo łatwo schować w przedściance instalacyjnej, która kryje w sobie wszelkiego rodzaju instalacje. Dodatkową zaletą tej armatury łazienkowej jest cena – odpływ w ścianie kosztuje dużo mniej niż ten montowany w podłodze. Całość wygląda bardzo elegancko i doskonale uzupełni Twój nowoczesny prysznic.

Dopasuj odpływ do stylu łazienki

Do kompletu ze stelażem należy dokupić wypełnienie „kratki” odpływowej, która jest dostępna w kolorach białym i chrom, w wykończeniu ze stali szczotkowanej oraz z możliwością wstawienia indywidualnego wypełnienia. To ostatnie rozwiązanie jest już programowo stosowane przez firmę Geberit. Pierwszym produktem, który umożliwiał zaadaptowanie produktu do własnych potrzeb był przycisk spłukujący Sigma50.

Projekt odpływu ściennego Geberit wykonał międzynarodowy team designerów Tribecraft AG. Produkt ten został nagrodzony przez jurorów konkursu „iF product design award 2010”, oraz jest laureatem konkursu Dobry Design 2013.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Jak zabudować wannę w łazience?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here