Odkurzacz VAX
0
(0)

Dobry sprzęt do sprzątania może znacznie ułatwić nam to trudne zadanie. Na rynku coraz częściej można spotkać wielofunkcyjne roboty sprzątające. Te są jednak dość drogie. Jeżeli szukasz praktycznego i nowoczesnego sprzętu wartego swojej ceny, polecamy model Air Silence Pet firmy Vax. Praktyczny, nowoczesny, cichy i superwydajny… czego od odkurzacza chcieć więcej?

Ultra-cichy odkurzacz bezworkowy Air Silence Pet firmy VAX

Nowy odkurzacz marki VAX to bardzo cichy, kompaktowy i wszechstronny model. Najnowsza technologia, zwana multicyklonową, zapewnia stałą siłę ssania, a szeroki wybór akcesoriów sprawia, że sprzątanie jest łatwe i przyjemne. Nie wierzysz? Dodatkowo model ten jest wyposażony w turboszczotkę i szczotkę szczelinową 3 w 1, które umożliwiają dokładne odkurzanie nie tylko podłóg czy dywanów, ale także trudnodostępnych miejsc. Turboszczotka to także idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt i alergików, gdyż doskonale zbiera kurz i sierść z dywanów.

Odkurzacz muliticyklonowy VAX dedykowany jest również dla rodzin z małymi dziećmi lub osób dbających o spokój, ponieważ jest wyjątkowo cichy (tylko 70 dB(A)!!!)
Filtr Hepa 13 zapewni alergikom czyste powietrze i zwiększy komfort życia. I to wszystko w tak małym odkurzaczu, który waży tylko 5,5 kg.

Kolejną zaletą odkurzacza Air Silence Pet jest też jego energooszczędność. Podczas, gdy odkurzacze bezworkowe zwykle z trudem osiągają klasę C, ten sprzęt mieści się w klasie B. Zaprojektowanie odkurzacza bezworkowego, który zużywa mało energii jest niezwykle trudne. Air Silence Pet jest więc nie tylko super-lekki, ultra-cichy, ale też pro-ekologiczny.

Szukasz takiego odkurzacza? Można go kupić u polskiego przedstawiciela firmy VAX – Dom Bianco.

Zapraszamy też na stronę www.vax-polska.pl

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Odkurzacz, Vax, ok. 1500 zł zł/sztuka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here