Zobacz pomysłową aranżację salonu z kolorową cegłą w roli głównej.
5
(1)

Cegła we wnętrzu jest obecnie najmodniejszym trendem w projektowaniu i aranżacji nowoczesnych mieszkań. Często wprowadza się ją do pomieszczeń, żeby ocieplić wnętrze lub nadać mu odpowiedniego klimatu. Urządzasz swoje mieszkanie i zastanawiasz się na jaką cegłę postawić – białą, czerwoną czy kolorową? Oto nasz pomysł na designerską wersję cegły w kolorze!

Kolorowa cegła na ścianę w salonie

Biała cegła pasuje w zasadzie do każdego wnętrza. Jej klasyczna, czerwona wersja z kolei idealnie sprawdzi się w mieszkaniach stylizowanych na klimat starej kamienicy. Obydwie wersje tej dekoracji są jednak mocno eksploatowane i mogły się już znudzić. Jeżeli Tobie także biała cegła w salonie wydaje się nieatrakcyjna, nie musisz jej skuwać. Wystarczy, że przemalujesz ją na kolor. W zależności od potrzeb może to być barwa intensywna lub wpadająca w jasne pastele. Ważne jest, żeby kolor pasował do reszty wystroju mieszkania. Odważnym proponujemy przemalowanie cegły na kolor czarny.
Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością można we wnętrzu uzyskać efekt stylu loftowego, a czasem wręcz industrialnego. Czarna cegła na ścianę w salonie doskonale sprawdzi się we wnętrzach surowych i monochromatycznych. Doskonale będzie komponować się z szarościami i w kontraście z bielą. Kilka ciekawych inspiracji znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie, jak sprawdza się kolorowa cegła na ścianę w salonie – zapraszamy do obejrzenia gotowych projektów aranżacji salonu z cegłą w roli głównej.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Ściana TV - jak wykończyć ścianę za telewizorem

1 KOMENTARZ

  1. Czyli już nie tylko białą cegłą robi robotę. Można jak widać poszaleć i pobawić się kolorkami w domu :) Bardzo fajne zdjęcia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here