Czerwona cegła we wnętrzu nadaje niepowtarzalny charakter. Zobacz nasze gotowe aranżacje.
3.7
(3)

Czerwona cegła na ścianie cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które urządzają swoje własne nowoczesne wnętrza. Taka ozdoba ściany pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki niej można łatwo zmienić charakter wnętrza. Coraz częściej architekci i projektanci doceniają niesamowitą urodę oryginalnej cegły i chętnie odkrywają stare mury podczas aranżowania salonu czy innego rodzaju wnętrz.

Oryginalna czerwona cegła

Jeżeli jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy mieszkają w starej kamienicy to odkrycie muru ze starych cegieł wydaje się być rzeczą oczywistą podczas urządzania wnętrza. Należy jednak pamiętać, że oryginalną ścianę z cegieł należy najpierw dokładnie oczyścić.

Kolejnym etapem jest jej odpowiednia impregnacja za pomocą specjalnych preparatów. Tylko tak przygotowana ściana będzie wyglądała efektownie i elegancko i będzie cieszyła się swoją świetnością przez wiele długich lat.

Płytki imitujące czerwoną cegłę

Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się doskonałej jakości murem ze starej cegły, który wystarczy jedynie odkryć i oczyścić. Dla właścicieli mieszkań z wielkiej betonowej płyty i domków jednorodzinnych mamy również dobrą wiadomość.

Wiele firm, między innymi nasz partner firma STEGU, zajmuje się projektowaniem i produkcją cegłopodobnych płytek. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć zarówno „białą cegłę”, jak i klasyczną „cegłę czerwoną”. W jaki sposób położyć tego rodzaju płytki, żeby wyglądały jak najbardziej naturalnie? Zobaczcie na naszym filmiku instruktażowym.

A oto czerwona cegła w naszych aranżacjach salonu:

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Wnętrze w japońskim stylu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here