Czerwona cegła we wnętrzu nadaje niepowtarzalny charakter. Zobacz nasze gotowe aranżacje.
5
(1)

Czerwona cegła na ścianie cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które urządzają swoje własne nowoczesne wnętrza. Taka ozdoba ściany pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki niej można łatwo zmienić charakter wnętrza. Coraz częściej architekci i projektanci doceniają niesamowitą urodę oryginalnej cegły i chętnie odkrywają stare mury podczas aranżowania salonu czy innego rodzaju wnętrz.

Oryginalna czerwona cegła

Jeżeli jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy mieszkają w starej kamienicy to odkrycie muru ze starych cegieł wydaje się być rzeczą oczywistą podczas urządzania wnętrza. Należy jednak pamiętać, że oryginalną ścianę z cegieł należy najpierw dokładnie oczyścić. Kolejnym etapem jest jej odpowiednia impregnacja za pomocą specjalnych preparatów. Tylko tak przygotowana ściana będzie wyglądała efektownie i elegancko i będzie cieszyła się swoją świetnością przez wiele długich lat.Płytki imitujące czerwoną cegłę

Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się doskonałej jakości murem ze starej cegły, który wystarczy jedynie odkryć i oczyścić. Dla właścicieli mieszkań z wielkiej betonowej płyty i domków jednorodzinnych mamy również dobrą wiadomość. Wiele firm, między innymi nasz partner firma STEGU, zajmuje się projektowaniem i produkcją cegłopodobnych płytek. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć zarówno “białą cegłę”, jak i klasyczną “cegłę czerwoną”. W jaki sposób położyć tego rodzaju płytki, żeby wyglądały jak najbardziej naturalnie? Zobaczcie na naszym filmiku instruktażowym.

A oto czerwona cegła w naszych aranżacjach salonu:

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here