Edle Perserteppiche - Stapel
5
(1)

Samodzielnie wyczyszczenie dywanu, wykładziny czy tapicerki meblowej jest praktycznie niemożliwe. Nawet użycie środków chemicznych, które wyprodukowane zostały z myślą o takich powierzchniach nie przynosi pożądanego efektu.

Wszystko dlatego, że większość z nas nie ma w domu profesjonalnego sprzętu, za pomocą którego możliwe jest wywabienie plam z dywanu czy tapicerki. Rozwiązaniem może być skorzystanie z usług profesjonalistów. Aktualnie na rynku działa wiele firm zajmujących się m.in. praniem dywanów. Jedną z nich jest e-proficlean.pl (pełną ofertę tej firmy znaleźć można na stronie internetowej www.e-proficlean.pl). Dlaczego warto powierzyć to zadanie ekspertom? Można wymienić przynajmniej kilka powodów.

Doświadczenie w czyszczeniu rożnych powierzchni

Specjaliści z e-proficlean.pl mają przede wszystkim doświadczenie w czyszczeniu różnych rodzajów powierzchni. Na co dzień zajmują się praniem dywanów, odświeżaniem tapicerek meblowych i samochodowych. Z tego względu nie tylko doskonale wiedzą, w jaki sposób dobrać środki do czyszczenia, lecz także posiadają profesjonalny sprzęt, który jest nieoceniony przy przywracaniu czystości powierzchniom. Doświadczenie procentuje również szybkością i precyzją realizowania zleconych prac. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klient może być pewien efektu, który będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwał.

Sprzęt ma znaczenie

Gdy mowa o czyszczeniu różnorodnych powierzchni nie można zapominać, że ważne jest nie tylko doświadczenie pracowników, lecz także używany przez nich sprzęt i środki czystości. Pracownicy e-proficlean stawiają przede wszystkim na jakość. Aby osiągnąć zamierzony efekt, stosują wyłącznie produkty uznanych marek, np. Shiny Garage czy Nielsen Chemicals. Warto o tym pamiętać, gdyż nawet regularne sprzątanie czy odkurzanie nie pozwala całkowicie usunąć kurzu, który został wbity w obicia tapicerskie czy dywan. A trzeba pamiętać, że to właśnie kurz może przenosić bakterie i roztocze groźne dla zdrowia człowieka.

  Wykładziny XXI wieku – modne i zdrowe

Edle Perserteppiche - StapelBez uszkodzeń, czyli bez kosztów

Samodzielne czyszczenie wykładziny czy tapicerki samochodowej przy użyciu źle dobranych środków chemicznych może doprowadzić do uszkodzenia tkaniny. W efekcie konieczne będzie zainwestowanie w nowe powierzchnie. Oszczędności poczynione na rezygnacji z usług profesjonalisty są zatem wyłącznie pozorne – pracownicy zajmujący się czyszczeniem powierzchni nie tylko posiadają odpowiednie środki, lecz także wiedzą, w jaki sposób ich używać, aby nie doszło do zniszczenia np. dywanu czy wykładziny. Regularne pranie i czyszczenie powierzchni sprawia przy tym, że można z nich korzystać dłużej.

Bezpieczeństwo jest priorytetem

Kupując preparaty czyszczące nie zawsze zwracamy uwagę na to, co dokładnie wkładamy do naszego koszyka. Profesjonaliści z e-proficlean doskonale wiedzą, w jaki sposób dobrać środki, aby były one bezpieczne dla organizmu człowieka i środowiska. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób posiadających dzieci lub zwierzęta i decydujących się np. na wypranie wykładzin czy dywanów w całym mieszkaniu. Wówczas odpowiedni dobór preparatów jest priorytetem – muszą być one nie tylko skuteczne, lecz także delikatne i nieszkodliwe. Aby jednak takie zastosować, konieczna jest wiedza.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here