praktyczne-funkcje-sufitowej-suszarki-na-pranie1
0
()

praktyczne-funkcje-sufitowej-suszarki-na-pranie1

Gdzie sprawdzi się suszarka sufitowa?

Model ten nadaje się do zastosowania praktycznie w każdej łazience, ale najczęściej stosowany jest w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na wykorzystania wersji stojącej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z powodzeniem możesz zamontować go również w pralni. Suszarka na pranie sufitowa powinna być wyjątkowo odporna na obciążenie – dlatego kupując ją należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego została wyprodukowana. Zwiększoną trwałością cechują się wersje stworzone ze stali oraz polipropylenu. Ważne znaczenie ma tu też liczba członków Twojej rodziny – jeśli jest duża, ubrań również może być sporo. Wówczas najlepiej wybrać większy model, co pozwoli na bezproblemowe rozwieszenie odzieży wszystkich domowników. Będziesz zadowolony z funkcjonalności takiej suszarki, gdyż dodatkowo umożliwi Ci suszenie pościeli, zasłon lub obrusów.

praktyczne-funkcje-sufitowej-suszarki-na-pranie

Lubisz rozwieszać pranie na świeżym powietrzu? Nic dziwnego – odzież wysuszona na zewnątrz ma przyjemny świeży zapach. Suszarka na pranie sufitowa często stosowana jest też na balkonach lub tarasach. Warto pamiętać, że podczas ciepłych dni to właśnie na zewnątrz budynków ubrania schną wyjątkowo szybko.

Jak korzystać z sufitowej suszarki?

To proste! Wystarczy, że obniżysz drążki za pomocą wygodnego systemu sznurków i już będziesz mógł rozwieszać swoje pranie. Dzięki funkcjonalnej przestrzeni do przechowywania mokrych ubrań z łatwością zachowasz w pomieszczeniu porządek. Ponadto prawidłowo rozwieszona odzież nie będzie ulegała gnieceniu się. Jeśli chcesz, aby suszarka służyła Ci przez długi, postaraj się nie dopuszczać do plątania się sznurków – powstałe na nich pęki mogą utrudnić obniżanie drążków.

praktyczne-funkcje-sufitowej-suszarki-na-pranie_2

Suszarka a wygląd wnętrza

Nie musisz martwić się, że suszarka sufitowa niekorzystnie wpłynie na aranżację Twojej łazienki. Większość modeli dostępnych jest w uniwersalnym białym kolorze – taka wersja z pewnością nie zmieni wystroju otoczenia. Ponadto zamocowany pod sufitem przedmiot nie będzie rzucał się w oczy. Dotyczy to również balkonów i tarasów, których wygląd dla wielu osób także ma ważne znaczenie.

  Ciemny niebieski kolor w salonie

Suszarka na pranie sufitowa wygląda szczególnie estetycznie, kiedy zamocowana jest w prawidłowo wybranym miejscu – idealny dla niej będzie narożnik lub wnęka, gdzie przedmiot, a także suszone na nim pranie pozostaną niemal niezauważalne. Większość modeli montowana jest za pomocą wkrętów, dlatego suszarkę z powodzeniem powiesisz samodzielnie, błyskawicznie uzyskując znakomite warunki do rozwieszania mokrych ubrań.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here