Robot sprzątający NAVIGATOR
0
()

Wszyscy lubią porządek i czystość w mieszkaniu. Niewiele osób jednak lubi sprzątać. Dużą część prac domowych można odłożyć na wolny weekend, oczywiście z wyjątkiem odkurzania. Tę czynność powinno się wykonywać znacznie częściej. Jeżeli Tobie również utrzymywanie porządku spędza sen z powiek, pozwól się wyręczyć! Przedstawiamy inteligentny, profesjonalny i ultra-nowoczesny robot sprzątający NAVIGATOR firmy Dirt Devil. Dlaczego warto zainwestować w ten nowoczesny sprzęt? Oto kilka podstawowych powodów.

Profesjonalny robot sprzątający NAVIGATOR od firmy Dirt Devil

Najsilniejszy i najinteligentniejszy odkurzacz automatyczny (robot) w ofercie Dirt Devil. Dokładnie czyści parkiet – posiada 4 różne tryby pracy. Pilot do sterowania zapewnia prosty wybór funkcji. Odkurzacz wyposażony jest w antystatyczną turboszczotkę zgarniająca kurz do ssawki. Szczotka obrotowa umieszczona z boku pozwala na zbieranie kurzu przy cokołach.

Dodatkowo możemy ograniczyć i wyznaczyć robotowi jego pole pracy za pomocą inteligentnej technologii Fence. W ten oto sposób nasz Navigator nie przekroczy niewidzialnej linii i sam nie wkroczy do pokoju dziecka zanim nie posprząta w wyznaczonym miejscu, np. w kuchni. Odkurzacz może pracować podczas nieobecności Użytkownika. Nie spadnie ze schodów dzięki 3 wbudowanym czujnikom. Navigator znajduje sam ładowarkę i gdy potrzeba sam powraca do niej, aby podładować baterię!

Odkurzacz – robot sprzątający jest bardzo przydatny do codziennego utrzymywania porządku w twoim domu.

Można go kupić u polskiego przedstawiciela firmy Dirt Devil – Dom Bianco.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Stwórz własny loft

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here