Szorowarka
5
(6)

Dostosuj maszynę do swoich potrzeb!

Istnieje kilka podstawowych czynności, które pomagają w utrzymaniu doskonałej kondycji podłóg. Są one ściśle związane z materiałem wykonania, przeznaczeniem oraz powierzchnią konserwowanego podłoża. Do wszystkich opisanych poniżej zabiegów możesz przystąpić używając szorowarek karcher dostępnych na Erpixkarcher24.pl

Kiedy twoim celem jest efekt wow!

Polerowanie, nazywane również froterowaniem to zabieg, podczas którego używamy specjalistycznego środka pielęgnacyjno-konserwującego. Maszynowe wcieranie odpowiedniego preparatu specjalnie dedykowaną do tego nakładką, sprawia, że podłoga zachowuje piękny połysk i sprawia wrażenie odnowionej.

Materiały, które poddaje się polerowaniu, są bardzo różnorodne, a należą do nich m.in. drewno, beton, płytki i kamień. Podczas polerowania znikają drobne skazy i pory, które przyspieszają proces starzenia się podłóg. W niektórych często używanych obszarach budynków jak korytarze szpitali, czy szkół, froterowanie wykonuje się nawet raz na tydzień!

Codzienna higieniczna czystość na wyciągnięcie ręki

Szorowanie, to czynność, która łączy w sobie kilka etapów. Na początku za pomocą obrotowej szczotki na powierzchnię podłogi podawany jest roztwór wody i środka czyszczącego czego następstwem jest pozbycie się nawet bardzo uporczywych zabrudzeń.

Następnie wbudowany w szorowarkę odkurzacz zasysa zabrudzenia, śmieci i zużyty roztwór do pojemnika, pozostawiając podłogę czystą i pachnącą. Niektóre szorowarki karcher posiadają także nawiew ciepłego powietrza, który natychmiastowo suszy oczyszczone fragmenty podłogi, zapobiegając poślizgnięciom. Odpowiednio dobrana szorowarka może być stosowana w niemal każdym obiekcie usługowym lub produkcyjnym przy zachowaniu oszczędności czasu i znacznego ograniczenia nakładów na sprzątanie.

szorowarka
Szorowarka

Nie pranie i nie odkurzanie, ale…Bonetowanie!

Bonetowanie to nieco tajemniczy termin, związany z konserwacją podłóg pokrytych wykładziną dywanową. Jest to czynność pośrednia pomiędzy praniem i odkurzaniem, ponieważ korzysta z zastosowania tzw. niskiej wilgotności. Bonetowanie daje szereg korzyści: na bieżąco zapewnia dobry wygląd i świeży zapach podłóg, wyrównuje wygląd wykładziny w miejscach mniej i bardziej eksploatowanych, zapewnia natychmiastowe suszenie oczyszczonej wykładziny, a przy tym jest niedroga! 

  O czym warto pamiętać przy zakupie odkurzacza wodnego?

Szorowarka karcher wyposażona w odpowiednie do bonetowania nakładki z pewnością poradzi sobie z utrzymaniem czystości w twoim obiekcie pomiędzy cyklami dogłębnego czyszczenia wykładzin przy użyciu gorącej pary wodnej.

Wybierz mądrze i zadbaj o dobro innych!

Niezwykła popularność sprzętów do kompleksowego utrzymania czystości nie bierze się znikąd. W obliczu wysokich wymagań, które są stawiane przed przedsiębiorcami, tylko optymalizacja efektywności oraz kosztów może przynieść oczekiwane przez nich rezultaty. Wybierając szorowarki karcher zadbasz o zdrowie swoich pracowników i klientów, a także wywiążesz się z misji zadbania o czystą i przyjazną przestrzeń dla wszystkich jej użytkowników.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 6

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here