Nowoczesny odkurzacz bezworkowy
5
(1)

Utrzymywanie porządku w domu czy mieszkaniu nie jest rzeczą łatwą. Warto więc ułatwiać sobie niektóre etapy sprzątania z pomocą profesjonalnych, nowoczesnych sprzętów. Jednym z takich pomocników może być ultra-nowoczesny, cichy odkurzacz bezworkowy firmy Dirt Devil. Dlaczego warto zainwestować w ten profesjonalny sprzęt? Powodów jest kilka.

Dlaczego warto wybrać odkurzacz bezworkowy Eko Rebel Dirt Devil?

Pierwszym powodem, który przemawia za kupnem tego sprzętu jest system multicyklon. Zawsze marzyłeś o tym, żeby Twój odkurzacz nie tracił mocy wraz z napełnianiem się worka? Ten eko-odkurzacz pracuje z siłą 9 cyklonów i nie słabnie nawet, gdy pojemnik jest już pełen. Mimo tak dużej siły, którą sprzęt wkłada w pracę, jest on niezwykle cichy. Właśnie dlatego z powodzeniem może być używany przy małych dzieciach, które często ucinają sobie drzemki.  

W tym czasie rodzice mogą błyskawicznie i bez budzenia malucha, posprzątać w mieszkaniu. Odkurzacz bezworkowy Eko Rebel może przysłużyć się dzieciom jeszcze w innym zakresie. Jego niewątpliwą zaletą jest antybakteryjny filtr HEPA13, dzięki któremu wydmuchiwane powietrze jest oczyszczone i wolne od niebezpiecznych zarazków.

Imponujący jest też dziewięciometrowy zasięg pracy tego odkurzacza i jego niewielki ciężar – zaledwie 5 kg.

Eko-odkurzacz bezworkowy Eko Rebel

Zaprojektowanie bezworkowego odkurzacza, który zużywa mało energii, jest bardzo trudne. Zawirowanie powietrza w cyklonie, gdzie oddzielają się cząsteczki kurzu, jest niezwykle energochłonne. Ten odkurzacz marki Dirt Devil ma klasę energochłonności B, gdzie tego rodzaju odkurzacze bezworkowe zwykle z trudem osiągają klasę C.

Zużywamy mniej energii, więc jaka oszczędność w eksploatacji.

Czyli najwyższa jakość za rozsądną cenę i koniec kupowania worków.

Właśnie dlatego jest to najnowocześniejszy odkurzacz na polskim rynku.

  Zielone klimaty we wnętrzach

Odkurzacz można kupić u polskiego przedstawiciela firmy Dirt Devil – Dom Bianco.

Zapraszamy też na stronę www.dirt-devil.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here