Lampy wiszące od Linea Light
0
()

Oświetlenie we wnętrzu to rzecz niezwykle ważna. Istotne jest nie tylko dobre górne oświetlenie, ale też dodatkowe źródło światła. Lampy stojące czy kinkiety będą idealnym uzupełnieniem głównego oświetlenia. Jak i czym oświetlić nowoczesne wnętrze? Oto nasz pomysł.

 Nowoczesne oświetlenie – czyli jak oświetlić wnętrze?

Przy wyborze odpowiedniego rodzaju oświetlenia należy kierować się przede wszystkim funkcją, jaką ma spełniać we wnętrzu. Zanim więc dokonasz wyboru zastanów się ile osób będzie korzystać z pomieszczenia oraz do czego światło to będzie potrzebne. Rozmieszczenie lamp we wnętrzu jest kolejną rzeczą, którą warto rozważyć jeszcze przed instalacją. Niezwykle istotne jest także rozproszenie światła, jego barwa i intensywność.

We wnętrzu, które jest przeznaczone do relaksu i odpoczynku, jak chociażby sypialnia czy salon, najważniejsze jest zapewnienie odpowiedniego komfortu psychicznego. Właśnie dlatego w pomieszczeniach tych światło powinno harmonizować z kolorem ścian. Szczególnie polecane jest światło o delikatnej, ciepłej barwie, która będzie podkreślała i wydobywała kolorystykę wnętrza. Żarówki o barwie niebiesko zielonej lub o innym chłodnym odcieniu wprowadzają do wnętrza odrobinę chłodu i stan niepokoju. Nie sprawdzą się więc w miejscach, gdzie króluje spokój i harmonia.

Kolekcja Mr Magoo od Linea Light

Kolekcja Mr Magoo od Linea Light to przede wszystkim nowoczesny i niecodzienny design. Lampy i plafony o ciekawym kształcie idealnie wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Kolekcję tę, oprócz niestandardowych rozwiązań charakteryzuje jeszcze szeroka gama produktów.

W zależności od potrzeb i wymagań producent oferuje lampy wiszące, plafony i lampy stojące w trzech podstawowych rozmiarach: 50, 75 i 115 cm. Klient ma również do wyboru źródło światła – ledy lub świetlówki.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Mr Magoo od firmy Linea Light.

  Idealne oświetlenie do biura? Tylko lampa Medo od Spotline!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here