Lampy wiszące od Linea Light

Oświetlenie we wnętrzu to rzecz niezwykle ważna. Istotne jest nie tylko dobre górne oświetlenie, ale też dodatkowe źródło światła. Lampy stojące czy kinkiety będą idealnym uzupełnieniem głównego oświetlenia. Jak i czym oświetlić nowoczesne wnętrze? Oto nasz pomysł.

 Nowoczesne oświetlenie – czyli jak oświetlić wnętrze?

Przy wyborze odpowiedniego rodzaju oświetlenia należy kierować się przede wszystkim funkcją, jaką ma spełniać we wnętrzu. Zanim więc dokonasz wyboru zastanów się ile osób będzie korzystać z pomieszczenia oraz do czego światło to będzie potrzebne. Rozmieszczenie lamp we wnętrzu jest kolejną rzeczą, którą warto rozważyć jeszcze przed instalacją. Niezwykle istotne jest także rozproszenie światła, jego barwa i intensywność.

We wnętrzu, które jest przeznaczone do relaksu i odpoczynku, jak chociażby sypialnia czy salon, najważniejsze jest zapewnienie odpowiedniego komfortu psychicznego. Właśnie dlatego w pomieszczeniach tych światło powinno harmonizować z kolorem ścian. Szczególnie polecane jest światło o delikatnej, ciepłej barwie, która będzie podkreślała i wydobywała kolorystykę wnętrza. Żarówki o barwie niebiesko zielonej lub o innym chłodnym odcieniu wprowadzają do wnętrza odrobinę chłodu i stan niepokoju. Nie sprawdzą się więc w miejscach, gdzie króluje spokój i harmonia.

Kolekcja Mr Magoo od Linea Light

Kolekcja Mr Magoo od Linea Light to przede wszystkim nowoczesny i niecodzienny design. Lampy i plafony o ciekawym kształcie idealnie wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Kolekcję tę, oprócz niestandardowych rozwiązań charakteryzuje jeszcze szeroka gama produktów. W zależności od potrzeb i wymagań producent oferuje lampy wiszące, plafony i lampy stojące w trzech podstawowych rozmiarach: 50, 75 i 115 cm. Klient ma również do wyboru źródło światła – ledy lub świetlówki.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Mr Magoo od firmy Linea Light.

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Lampa Mr Magoo, Linea Light, 1900 zł

Podoba Ci się ta lampa? W Twoim budżecie nie ma miejsca na tak ekskluzywny dodatek?
Nie trać głowy!
Już dziś możesz ją kupić dzięki szybkiej pożyczce Vivus!

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here