418 odcinek Dekoratorni
5
(1)

Ciemne, zaniedbane i zagracone mieszkanie przeszło niesamowitą metamorfozę, której efekt można oglądać w 418. odcinku Dekoratorni. Wnętrze zostało nie tylko odświeżone i uporządkowane, ale też nabrało nowoczesnego sznytu.

Metamorfozy tej podjął się nasz architekt i projektant wnętrz Przemysław Lisiecki. Efekt remontu przeszedł najśmielsze oczekiwania nie tylko właścicieli, ale też całej naszej ekipy. Właśnie dlatego mieszkanie to trafiło do naszego cyklu, p.t. Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni.

Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni – spektakularna metamorfoza mieszkania

Zaniedbane i zagracone mieszkanie, rodem z lat 90. przeszło niesamowitą metamorfozę. Można pokusić się o stwierdzenie, że nasza ekipa nadała temu wnętrzu nowe życie. W salonie dominuje biel i jasne kolory. Wysoka szklana ściana i długi stół imitujący barek z wysokimi krzesłami oddzielają salon od aneksu kuchennego.

W kuchni po raz kolejny wygrało klasyczne połączenie czerni i bieli. Zgodnie z życzeniem inwestorki w przedpokoju pojawiło się dużo czerni. Właścicielka mieszkania marzyła o pałacowych wnętrzach. W takim klimacie została zaprojektowana również sypialnia inwestorki.

Ogromne sypialniane łóżko z metalowym zagłówkiem ustawione zostało na tle ściany wyłożonej trójwymiarowymi panelami dekoracyjnymi z motywem róż. Żeby wzmocnić efekt panele pomalowano na kolor czarny, a róże na złoty. Kropką nad „i” w tym nowoczesnym mieszkaniu są balkony przyozdobione wysoką roślinnością, która tworzy efekt ogrodu.

Zdjęcie: MICHAL MROWIEC PHOTOGRAPHY

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Meble w stylu glamour - jakie meble glamour wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here