Aranżacja łazienki w czerni i czerwieni
0
()

Aranżacja łazienki zwykle spędza sen z powiek właścicielom mieszkania. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestie finansowe, gdyż łazienka jest jednym z najdroższych pomieszczeń. Problem związany jest zwykle z niewielką przestrzenią, która musi zostać odpowiednio zaaranżowana i powinna spełniać odpowiednie funkcje.

Łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, praktyczna i w dobrym stylu. Jak zaaranżować to wnętrze w nowoczesnym klimacie, nie zapominając jednocześnie o pozostałych jej cechach charakterystycznych?

Aranżacja łazienki w stylu glamour

Styl glamour idealnie sprawdzi się również w łazience. Najbardziej charakterystyczna dla tego stylu jest połączenie czerni i czerwieni. Pomieszczenia w tych barwach przywołują na myśl luksusowe wnętrza.

Czerwień jest kolorem intensywnym i wymagającym, właśnie dlatego decydują się na nią jedynie osoby, które lubią odważny design we wnętrzach. W zestawieniu z czernią czerwień zostaje z jednej strony wyeksponowana, a z drugiej kolory te idealnie się równoważą. To kontrastowe zestawienie kolorów w łazience daje niesamowity, nowoczesny efekt. O ile połączenie czerni i czerwieni nie sprawdzi się w sypialni czy pokoju dziennym, o tyle w łazience wzmocni energetyzujące właściwości prysznica.

Nie można jednak zapomnieć o zachowaniu umiaru. gdyż w przypadku czerwieni zasada „Co za dużo to niezdrowo” ma większe znaczenie niż w przypadku innych barw.

Oto nasza aranżacja łazienki w czarno-czerwonych barwach, w stylu glamour.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Miks materiałów w małej łazience. Jak je połączyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here