Wnętrze w męskim stylu
3.7
(3)

Jak urządzić męskie wnętrze, które będzie oferowało mieszkańcom wszystko czego potrzebują? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w 416. odcinku Dekoratorni. Jeżeli przegapiliście nasz program to jeszcze nic straconego. Przedstawiamy wam artykuł z cyklu „Spektakularne metamorfozy Dekoratorni”.

Jak przebiegła metamorfoza Dekoratorni?

Bohaterami 416. odcinka Dekoratorni byli ojciec i jego dwaj dorośli już synowie. Zgłosili się do programu, ponieważ nie potrafili znaleźć dla siebie miejsca w dużym ale stosunkowo zagraconym domu. Jak udało się odmienić to wnętrze?

Przede wszystkim ze ścian zniknął pastelowy, brzoskwiniowy kolor. Zastąpiły go biel i szarość, które optycznie powiększyły i rozjaśniły wszystkie pomieszczenia. W salonie i pokoju, zamiast foteli, stanął wygodny narożnik i nowoczesna kanapa, a nieużywany kominek został zastąpiony niewielką kozą. Idealnym tłem dla tego miejsca jest teraz ściana, wykonana z jasnej cegły. Wnętrze domu wygląda teraz na dużo większe i przede wszystkim bardziej uporządkowane.

Jak gustownie urządzić męskie wnętrze?

Kolejna z cyklu metamorfoz Dekoratorni zakończyła się sukcesem. Męski charakter wnętrza udało się uzyskać dzięki niedużym zmianom. Szarość i biel, które zastąpiły brzoskwiniowy, pastelowy kolor, nadały wnętrzu odrobiny surowości. Ten minimalistyczny klimat w salonie i pokoju udało się przełamać za pomocą drewnianych mebli, które doskonale skomponowały się z szarymi ścianami. Ostatnim elementem, który dodatkowo podkreślił męski charakter tego wnętrza były czarne firanki makarony, które zastąpiły białe firany.

Właściciele mieszkania byli zachwyceni metamorfozą Dekoratorni. Mamy nadzieję, że wam również się podoba.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Wystrój okna balkonowego- jaki wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here