shutterstock2
4
(2)

Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusion™ polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

Technologia „Aquafusion™” redukuje do minimum stratę detergentu występującą przy poborze wody już na pierwszym etapie prania. W drugim etapie, rozpuszczony w wodzie detergent jest rozpryskiwany z góry, bezpośrednio na tkaninę, co zapewnia najlepsze pranie. Detekcja piany w trzecim etapie gwarantuje całkowite spłukanie detergentu . Podczas prania w zwykłej pralce, aż 20% detergentu jest wypłukiwane wodą wylewającą się ze zbiornika.

Aby ograniczyć utratę środka piorącego i w pełni wykorzystać jego potencjał, wszystkie pralki BEKO są wyposażone w Technologię AquaFusion™, która blokując odpływ detergentu już na samym początku prania, znacząco poprawia efektywność prania, sprzyja lepszemu wykorzystaniu środka piorącego, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego oraz realnym oszczędnościom finansowym Technologia AquaFusion™ jest dostępna we wszystkich pralkach BEKO!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Najlepsze AGD czyli BEKO w Dekoratorni

1 KOMENTARZ

  1. Danie dziecku bezpiecznej wycieczek to cel wszystkiego rodzica. Absolutnie wszelki z nas potrafi sie przeciez na wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego. Skad rozumiemy, na co akurat odwracac uwage, jak zmienic fotelik na wyzszy, czy o zbierac i wzniesc na ów wykorzystywany, lub moze wlasciwszym wyborem bedzie goracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here