419 i 420 odcinek Dekoratorni
4.5
(2)

Monochromatyczna kolorystyka jest coraz chętniej wybierana przez osoby, które stają przed wyborem urządzenia swojego mieszkania. Inwestorzy często decydują się na biele, szarości i czerń z bardzo prostego powodu – kolory te są niezwykle zachowawcze i dają duże możliwości aranżacyjne jeżeli chodzi o styl i kolorystykę.

W takich właśnie odcieniach Maciej Bogaczewicz, nasz architekt i projektant wnętrz zaprojektował kolejne mieszkanie z cyklu „Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni”.

Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni – czarno-białe mieszkanie z pomarańczową kanapą w roli głównej

Wnętrze mieszkania z 419-420 odcinka Dekoratorni na życzenie inwestorów zostało zaprojektowane w monochromatycznych barwach. Czerń, biel i szarości przeplatają się ze sobą w każdym pomieszczeniu, poczynając od sypialni, poprzez łazienkę a na salonie z aneksem kuchennym kończąc. W sypialni wyraźnie dominuje kolorystyka czarno-biała. Nawet wiszące na ścianie zdjęcia ślubne właścicieli zostały specjalnie dostosowane pod tę kolorystykę. Aby niepotrzebnie nie zaciemniać wnętrza projektant zdecydował się na wykorzystanie bieli w przeważającej ilości.

Dzięki temu pokój wydaje się przestronny i jasny. Łazienka również jest zdominowana przez czarno-białą kolorystykę. Monochromatyczna mozaika na podłodze idealnie łączy się z białymi błyszczącymi płytkami na ścianie. Duże lustro optycznie powiększa całą łazienkę. W salonie, który połączony jest z aneksem kuchennym biele, czerni i szarości zostały przełamane. W centrum stoi tutaj duża, pomarańczowa kanapa, dla której tło stanowi obraz – kolorowa abstrakcja.

Kontrastem dla biało-czarnej kuchni na wysoki połysk jest klasyczny, drewniany stół, który dodatkowo przełamuje surowy charakter wnętrza. Całość jest spójna i idealnie skomponowana.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jak dopasować kolor drzwi do podłogi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here