0
()

Pośród wielu marek zajmujących się produkcją mebli i dodatków do wnętrz, na szczególną uwagę zasługuje jedna, która jakością, różnorodnością i wyczuciem estetyki już od wielu lat z sukcesem spełnia oczekiwania wielu osób. O kim mowa? Oczywiście o niemieckiej Kare Design, która nieprzerwanie od 1981 roku wypuszcza na rynek nowe kolekcje, będące utożsamieniem pasji i zamiłowania do niecodziennego wzornictwa.

Najważniejszy jest design

Przeglądając serię produktów marki Kare Design, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że występujący w nich wszechobecny design jest podstawowym wyznacznikiem charakteryzującym markę. To właśnie ów design jest podstawowym sprawcą tego, że klienci są w stanie zapłacić wiele, aby móc cieszyć się meblem o oryginalnym wzornictwie i nieszablonowej stylistyce. Jak się bowiem okazuje, dla współczesnego klienta funkcjonalność to zdecydowanie za mało. Dopiero uzupełniony o niecodzienny wygląd może stać się ikoną designu. Niesztampowe, choć czasem przepełnione buntowniczym charakterem kolekcje, projektowane na fundamencie podyktowanym różnorodnością i wyobraźnią, nie mogą nie przypaść do gustu.

Bogata oferta

Mówiąc kolokwialnie, z Kare Design możemy urządzić mieszkanie od A do Z. Dlaczego? Wszystko za sprawą bogatego asortymentu, który w szczególności odpowiada osobom, które cenią jedno miejsce, w którym mogą zrobić zakupy, aranżując domową przestrzeń w określonym przez sklep stylu. Bądź, co bądź, ale trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Jeśli dodamy do tego fakt, iż całe wyposażenie jest projektowane w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, uzyskujemy meble idealne, spełniające potrzeby najbardziej uczulonych na design – klientów. W ofercie znajdziemy zarówno oryginalne krzesła, komody, hokery, barki, fotele czy ultra wygodne sofy i szezlongi, zmieniające indywidualne wyobrażenie, co do pojęcia komfortu. Meble sygnowane marką Kare Design wyróżnia nie tylko designerskie wzornictwo, ale również wysokiej jakości materiały oraz prawdziwie zegarmistrzowska precyzja wykończenia. W ofercie, obok mebli, czeka również kolekcja oryginalnych dodatków w postaci oświetlenia, obrazów, plakatów czy poduszek, spełniających wyrafinowane potrzeby osób o różnych gustach i stylach.

  Wnętrzarskie trendy 2017. Co jest modne w tym sezonie?

Sztuka dla sztuki?

Dla współczesnego klienta równie ważna jest estetyka, co walory funkcjonalne. Aby jednak tak się stało, nie bez znaczenia pozostaje forma w jakiej zostanie zaprezentowany dany produkt. Dlatego design i zamiłowanie do wyznaczania nowych trendów w branży wnętrzarskiej nie może ograniczać się tylko i wyłącznie do bycia „sztuką dla sztuki”.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here