Aranżacja nowoczesnego biura

Kreatywność wymaga odpowiedniego anturażu. Praca, która opiera się na kreatywności i nowatorstwie to wbrew pozorom trudne zadanie. Właśnie dlatego tak istotny jest nie tylko spokój, cisza ale też odpowiednie warunki lokalowe. Niestety w niewielu firmach docenia się takie miejsca, jak brainstorm room czy rest room – i bardzo niesłusznie. A oto, jak powinna wyglądać aranżacja biura, na przykładzie zaprzyjaźnionej agencji kreatywnej Kalicicinscy.com.

Aranżacja biura idealnego do kreatywnej pracy

Aranżacja biura to nie lada wyzwanie, nawet dla doświadczonych architektów. W tym miejscu trzeba bowiem wziąć pod uwagę potrzeby wielu osób i niejako przełożyć je na warunki, które powinny panować w każdej większej firmie. Aby dana firma mogła swobodnie prosperować, a pracownicy czuli się tu jak w domu, nie powinno zabraknąć kilku podstawowych pomieszczeń.

Ciężka, umysłowa praca wymaga częstego odpoczynku. W przestrzeni firmowej warto więc zaaranżować miejsce do chwilowego relaksu, jak chociażby kilka wygodnych sof lub specjalnie wydzielony pokój z dużą kanapą i fotelami. Ponadto warto zatroszczyć się także o miejsce do prywatnych spotkań, czyli małą i większą salę konferencyjną. Dzięki temu pracownicy będą mogli omawiać ważne sprawy za zamkniętymi drzwiami. Obok rest roomu w nowoczesnej firmie powinno też naleźć się miejsce do kreatywnej pracy, czyli tak zwany brainstorm room. Również nielubiany open space nie wydaje się już taki straszny, gdy odpowiednio go zaaranżujemy. W przypadku naszej agencji reklamowej surowe ściany zostały ozdobione sztucznym zielonym pnączem i miękkimi, kolorowymi panelami ściennymi.

A oto aranżacja wnętrza znanej agencji reklamowej. Jego metamorfozę możecie zobaczyć w całości w 13. odcinku Dekorad.

Projekt: Maciej Bogaczewicz

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Miękkie panele ścienne, Fluffo, cena  40-60 zł/sztuka

Szukasz ciekawego pomysłu na ścianę w swoim mieszkaniu lub biurze?
W Twoim budżecie nie ma miejsca na ten ekskluzywny produkt?
Spokojnie, na szczęście jest Vivus.pl!

Wygodne i szybkie pożyczki online!

Vivus_logo

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here