Aranżacja nowoczesnego biura
5
(1)

Kreatywność wymaga odpowiedniego anturażu. Praca, która opiera się na kreatywności i nowatorstwie to wbrew pozorom trudne zadanie. Właśnie dlatego tak istotny jest nie tylko spokój, cisza ale też odpowiednie warunki lokalowe. Niestety w niewielu firmach docenia się takie miejsca, jak brainstorm room czy rest room – i bardzo niesłusznie. A oto, jak powinna wyglądać aranżacja biura, na przykładzie zaprzyjaźnionej agencji kreatywnej Kalicicinscy.com.

Aranżacja biura idealnego do kreatywnej pracy

Aranżacja biura to nie lada wyzwanie, nawet dla doświadczonych architektów. W tym miejscu trzeba bowiem wziąć pod uwagę potrzeby wielu osób i niejako przełożyć je na warunki, które powinny panować w każdej większej firmie. Aby dana firma mogła swobodnie prosperować, a pracownicy czuli się tu jak w domu, nie powinno zabraknąć kilku podstawowych pomieszczeń.

Ciężka, umysłowa praca wymaga częstego odpoczynku. W przestrzeni firmowej warto więc zaaranżować miejsce do chwilowego relaksu, jak chociażby kilka wygodnych sof lub specjalnie wydzielony pokój z dużą kanapą i fotelami. Ponadto warto zatroszczyć się także o miejsce do prywatnych spotkań, czyli małą i większą salę konferencyjną. Dzięki temu pracownicy będą mogli omawiać ważne sprawy za zamkniętymi drzwiami. Obok rest roomu w nowoczesnej firmie powinno też naleźć się miejsce do kreatywnej pracy, czyli tak zwany brainstorm room. 

Również nielubiany open space nie wydaje się już taki straszny, gdy odpowiednio go zaaranżujemy. W przypadku naszej agencji reklamowej surowe ściany zostały ozdobione sztucznym zielonym pnączem i miękkimi, kolorowymi panelami ściennymi.

A oto aranżacja wnętrza znanej agencji reklamowej. Jego metamorfozę możecie zobaczyć w całości w 13. odcinku Dekorad.

Projekt: Maciej Bogaczewicz

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Nowoczesne biuro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here