Szybka metamorfoza wnętrza za pomocą tekstyliów? To możliwe! Zobacz nasze trzy aranżacje.
5
(2)

Zmiana aranżacji w mieszkaniu niekoniecznie musi być droga i pracochłonna. Jeżeli znudził ci się już wystrój Twojego salonu możesz z powodzeniem własnoręcznie go przearanżować. Wystarczy zmienić wiodącą kolorystykę dodatków we wnętrzu. Oto przykład, jak za pomocą dywanu, poduszek, narzuty bądź zasłon zmienić aranżację salonu.

Urządzamy salon

Podczas urządzania wnętrz warto kierować się odrobiną rozsądku i umiaru. Aby nie zamknąć sobie drogi do szybkiej i niedrogiej metamorfozy powinniśmy zdecydować się na stonowane kolory, które stanowić będą bazę dla ciekawszych elementów dekoracyjnych. Najlepszą podstawą do urządzania wnętrz są biel, czerń i szarości.

Doskonale sprawdzą się tutaj również odcienie beżu. Taki zestaw kolorów sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia, a od dodatków zależy, w jakim stylu będzie zaaranżowane konkretne wnętrze. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy podążać nie tylko za modą, ale też za własnymi, zmieniającymi się upodobaniami.

W jaki sposób niedrogo i niewielkim nakładem sił zmienić wystrój salonu? Oto nasz sprawdzony sposób!

Metamorfozy wnętrz za pomocą tekstyliów

Doskonałym sposobem na zmianę stylu wnętrza jest wymiana tekstyliów. Dzięki temu, że są one względnie niedrogie i łatwe w wymianie, można zmieniać charakter wnętrza nawet co kilka miesięcy, dostosowując jego klimat do zmieniających się pór roku. Dzięki wymianie zasłon na podobne, ale w innym kolorze i dopasowanie do nich koloru dywanu i poduszek możemy bawić się aranżacją własnego salonu właściwie bez ograniczeń.

Oto nasze proste przykłady metamorfozy wnętrz za pomocą tekstyliów.

Projekt wnętrza: Dominika Wojciechowska

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Czy czarna lampa podłogowa sprawdzi się w każdym wnętrzu?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here