Nowoczesne biuro
5
(2)

Jak urządzić biuro lub studio, które ma służyć kreatywnej pracy? Jak za pomocą aranżacji wnętrz i designu sprawić by wszyscy pracujący w biurze byli nie tylko dobrze zintegrowani, ale też doskonale się dogadywali? Jak stworzyć fantastyczną przestrzeń i atmosferę do kreatywnej pracy?

Odpowiedź na te pytania znalazł nasz architekt i projektant wnętrz Przemysław Lisiecki, który zaprojektował biuro-studio Dekoratorni (405 odcinek), gdzie przez ostatni rok pracowaliśmy w pocie czoła, przygotowując dla was odcinki z 12. sezonu Dekoratorni.

Jak urządzić biuro dla studia projektowego?

W tym nowoczesnym i industrialnym wnętrzu w oczy rzuca się przede wszystkim czerwona cegła na ścianie i beton na podłodze. W pięknej, starej kamienicy cegła prezentuje się fantastycznie, a betonowa posadzka zdecydowanie podkreśla industrialny charakter wnętrza.

Kontrastem dla czerwonej cegły jest jej kontynuacja – tyle, że w wersji białej – na pozostałych ścianach. Inspirację fabrycznym designem odzwierciedla także widoczna instalacja, która odgrywa kluczową rolę w aranżacji tego loftu-studia. Kontynuacją tego trendu są oczywiście industrialne lampy, zwisające nad długim białym stołem. Również ten stół do pracy, stolik kawowy i krzesła idealnie wpisują się w ten loftowo-fabryczny styl biura.

Nie znajdziemy tu niepotrzebnych detali, które odciągałyby uwagę od tego, co naprawdę warte jest pokazania, czyli od czerwonej oryginalnej cegły na ścianie. Dzięki niewielkiej kuchni i wygodnej sofie z fotelem, miejsce to sprzyja także odpoczynkowi.

Oto nasz pomysł na to, jak urządzić biuro, które będzie idealne do kreatywnej, twórczej pracy.

architekt: Przemysław Lisiecki
współpraca projektowa: Elżbieta Kuźniacka

Zdjęcia: MICHAL MROWIEC PHOTOGRAPHY
Stylizacja:  Szymon Zgorzelski

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Lampa, Spotline, 629 zł

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Najlepsze projekty domów w zabudowie bliźniaczej

2 KOMENTARZE

  1. Cześć! Jak myślicie, jeśli urządzam biuro w moim prywatnym małym pokoju, to czy warto zakupić jeszcze taką lampkę biurkową? Czy będzie przydatna?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here