Zobacz, jak wyglada mieszkanie Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza!
5
(2)

Przestronne mieszkanie Grażyny Wolszaczak i Cezarego Harasimowicza znajduje się w jednym z warszawskich apartamentowców. Wnętrze tego apartamentu jest przestronne i dobrze doświetlone, jednak to dodatki tworzą w tym wnętrzu niepowtarzalny klimat. Zobaczcie, jak mieszkają Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz.

Salon z aneksem kuchennym Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza

Przestronny i minimalistyczny przedpokój jest otwarty na salon z aneksem kuchennym. Uwagę przyciąga tu przede wszystkim kolor amarantowy, który w tym czarno-białym wnętrzu jest najmocniejszym elementem wystroju. Biało-czarny aneks kuchenny od salonu oddziela wielka, kamienna wyspa.

Co ciekawe została tu ona wniesiona w całości. Srebrny, minimalistyczny okap zawieszony nad nią doskonale wspisuje się w klimat tego wnętrza. Białe, błyszczące szafki kuchenne oddziela pas z amarantowego lacobelu i czerń blatu kuchennego. Całość wygląda spójnie, elegancko i niezwykle nowocześnie.

W salonie wzrok przyciąga amarantowa, stylizowana sofa Chesterfield, która stoi przed betonową ścianą z telewizorem w towarzystwie drugiej sofy, z tym że w kolorze grafitowym. Całość ożywia niewielki biały stolik, a rozjaśnia stojąca lampa z dużym czarnym kloszem. Tuż za kącikiem wypoczynkowym znajduje się piękny, drewniany stół z biało-czarnymi krzesłami. Nad stołem zawisła czarna lampa, a na ścianie za stołem czarno-biały obraz z wizerunkiem aktorki.

Gabinet Cezarego Harasimowicza

Aranżacja gabinetu współgra z awangardowym stylem całego apartamentu. Głównym meblem jest w tym miejscu ogromna, imponująca biblioteczka, która robiona była na specjalne zamówienie. Na środku stoi antyczne biurko i bardzo nowoczesne krzesło wykonane z przezroczystego tworzywa. Gabinet właściciela domu powinien mu służyć do pracy twórczej, ale spełnia on jednocześnie funkcję pokoju gościnnego. Dlatego pod jedną ze ścian stanęła „babcina” sofa w czarno-biały, kwiatowy deseń.

  Czym pokryć dach?

Sypialnia Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza

Tłem dla eleganckiej sypialni jest kolor ciemnoniebieski, którym ozdobiona została ściana za łóżkiem. Ten mocny kolor został nieco złagodzony przez białe łóżko, białe zasłony i ciekawe w formie lampy, które zawisły pod dwóch stronach łóżka. Nad łożem powieszono pamiątkową półkę, do której właściciele mają wielki sentyment, a po przeciwległej stronie obraz – abstrakcja. Dodatki w niebiesko-brązowym kolorze dodatkowo podkreślają klimat wnętrza.

Łazienka Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza

W mieszkaniu Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza są aż dwie łazienki – jedna dla gości, a druga – z piękną wolnostojącą wanną – dla właścicieli. Pierwsza z nich została urządzona w jasnych barwach z lekko połyskującymi, metalicznymi płytkami i ciekawą szafką pod umywalkę. Znalazło się tutaj również miejsce na niewielki ale praktyczny prysznic. Druga łazienka, ta z której korzystać będą właściciele została urządzona w stylu eko, gdzie dominuje ściana z naturalnego kamienia, drewniany blat pod umywalkę i piękna, wolnostojąca wanna.

Autorami tego projektu są Ula Kołodziejek-Herman i Maciej Bogaczewicz, projektanci wnętrz i prowadzący program Dekoratornia.

Obejrzyj też zdjęcia z making of odcinka z Grażyną Wolszczak i Cezarym Harasimowiczem:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here